Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az ember sosem lesz túl valakin?

Figyelt kérdés
Ugye nem??
2013. dec. 17. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki túl lesz rajta, csak valaki hamarabb, valaki később. Sok mindentől függ, hogy ki mennyi idő alatt tud tovább lépni. Nekem egy év kellett, hogy úgy ahogy túl tegyem magam rajta, bár belém jó nagyot "rúgott" az exem.
2013. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van
2013. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sajnos van.
2013. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Honontúl???
2013. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van. De nem úgy, hogy nem tud utána szerelmes lenni, meg új kapcsolatot kialakítani. Csak valahogy mindig ott marad az emberben az az érzés. De ez nem azt jelenti, hogy együtt kellett volna maradni vele.

Pl. van egy ismerősöm, már házas. Volt egy nagy szerelme, akire mindig még évek múlva is gondol, de nem szeretne vele lenni, nem is lenne értelme, mert nagyon züllött életet él, neki meg van rendes férje. De valahogy az a régi érzés, amikor még fiatalok voltak és szerelmesek megmaradt benne.

Szerintem mindenkinek van ilyen nagy szerelmes, akit sose fog elfelejteni, akire mindig vissza-vissza gondol.

2013. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy évig csak plátóian szerettem, majd összejöttünk( inkább csak viszonyunk lett). Lehet, hogy azért ilyen nehéz, mert olyan sokáig vágytam rá? 21L
2013. dec. 17. 15:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nehéz, mert nagyon vágytál rá, de nem kaptad meg igazán, mert ő nem szeretett volna annyit, mint te.

Gondolom, nem is olyan régen történt még.

Az idő nagyon sokat segít! Majd elmúlik! Könnyebb lesz, ha majd új embereket ismersz meg és nem körülötte forog minden gondolatod.

2013. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÉS miközben viszonyotok volt, neki volt valakije?

És ő hány éves? Jóval idősebb?

2013. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Különben meg egy megoldás van! Kerülni kell őt!
2013. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak az aki nem is akar.
2013. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!