Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tevion kérdése:

Most hova tovább?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Vele voltam ma egész délután, a legnagyobb spanom volt az osztályban eddig. De ma valami megváltozott, megtetszett. És hát én sose voltam ellenszenves neki.. csókolóztunk vagy 40x.. megbeszéltük hogy csak barátok. De egyikünk se gondolta komolyan:D Szerintetek mi legyen?:)
2013. dec. 17. 22:34
 1/6 zotanbro ***** válasza:
maradtok barátok
2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány.Ezt nem írtam.. gondoltam csak levágjátok.
2013. dec. 17. 22:36
 3/6 A kérdező kommentje:
de, nem.
2013. dec. 17. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
b*zi vagy ???
2013. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha inkább de döntenéd el hogy mi legyen a jövőben? persze nagyon megtisztelő, hogy úgy érzed néhány vadidegen aki épp a számítógép előtt ül jobban ismeri a szituációt és a kapcsolatotokat
2013. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát, kérdés, hogy hány éves vagy. Szerintem ha 16 körül, akkor legyetek barátok. Ha 18-20 akkor már lehet elég érettek vagytok. Azért mondom csak, mert pl nekem van egy nagyon jó csaj barátom és élek halok érte, de nem jönnék össze vele soha, többek között azért, mert akkor esélyes, hogy evleszítem, baráti kapcsolatban meg kevés a rizikó. Szóval ezen érdemes eltöprengeni, hogy megéri-e elsietve elszúrni végleg.
2014. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!