Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hú hát nem tudom, hogy hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Hú hát nem tudom, hogy hová máshová kellett volna ezt írnom ezt a kérdést Szóval létezik olyan ember aki vmit megtesz egy másik emberért és cserébe azt kéri, hogy jöjjön össze az egyik ismerősével vagyis, hogy járjon vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne?
2013. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hallottam ilyenről még.
2013. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem senkit sem kotelezhetsz arra hogy ossze jojjon valakivel csupan azert mert szivesseget tettel neki :D
2013. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tudom akkor ez csak az én kitalációm és akkor ez egyáltalán nem is így van :)
2013. dec. 18. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot...

Aki ebbe belemegy, az meg is érdemli.

2013. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenesetre érdekes
2013. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, valamennyien, akik felnőttek vagyunk, dolgozunk valamit, ha van munkánk. Megkérnek bennünket, hogy azért a szívességért, hogy havonta pénzt adnak nekünk, tegyük meg olyan dolgokat, amiket általában magunktól nem tennénk meg. És ezért fizetnek. Szóval, nincs ebben semmi különös. Ebből élünk.
2013. dec. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze. Van aki azt kéri feküdj le vele cserébe más meg azt, hogy jöjj össze a kedvéért x.y-nal. A mai világban ezen már nem kell meglepődni. Én mondjuk eleve átgondolom miért cserébe vagyok hajlandó megtenni dolgokat. Ha tudom, hogy olyannal kéne viszonozni amivel nem akarom akkor nemet mondok a kérésére. De úgy is mondhatsz nemet csak utána adósa maradsz. Én nem szeretek senkinek adósa lenni pont azért mert ki tudja mikor mire lesz szüksége később amit tőlem akar behajtani.
2013. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!