Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok egy elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy elutasított pasinak, ha nem bír beletörődni?

Figyelt kérdés

Történet: Egy több hónapig tartó levelezgetés után mivel túlzottan is viccesnek próbáltam tűnni elrontottam a lépést, így a normális lány szemében komolytalannak minősítettem az általa elvárt komoly kapcsolathoz.


Kikívánkozik belőlem, hogy valamit mégis a szemére vessek, mert szerintem nála is van hiba bőven, ő is hozzájárult a sikertelenségemhez. Esélyem se volt bemutatni az igazi énem (valóságban), de ő egyébként számomra nagyon is szimpatikus volt ennek ellenére (mivel rengeteg közös dolgunk akadt), ezért valahogy nem tudom kiverni a fejemből. Az sem kizárt, hogy azóta összejött valaki mással (akiről valószínűleg kiderül hosszabb vagy rövidebb idő alatt, hogy pusztán egy s.ggf.j). A helyzetet nehezíti, hogy egyébként a ominózus eset óta nem reagál semmire. Van pár különleges ötletem, de egyelőre elvetettem, mert lehet többet rontanék a helyzeten. Azt valószínűsítem, hogy ha jobban megismerne lehet megkedvelne.


Kaptam itt már rosszindulatú tanácsokat, arra most nem lennék kiváncsi! Köszönöm!



2013. dec. 18. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem valamilyen úton módon próbálj kicsikarni egy személyes találkozót és utána vagy jön a varázs vagy nem... hiába levelezgettek kémia nélkül!
2013. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2013. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általa elvárt komoly kapcsolat? PFFFFFF!!!! :DDDDD waddafak Ne olts szét! :D
2013. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyit tanácsolnék, hogy ha több hónapig tartó levelezés után még egy személyes találkozóba sem volt hajlandó belemenni az általad kiszemelt lány, hogy felejtsd el, mert nem akar ő tőled semmit. Bár az igaz, hogy én csak magamból tudok kiindulni, hogy ha nem szeretnék valakivel találkozni sem, akkor az egyértelműen nemet jelent. 31N
2013. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vedd már észre ember, hogy nem tekint rád potenciális férfiként! Gyakorlatilag egy más nemű, teljesen semleges ember lehettél a számára aki csak arra volt jó, hogy elszórakoztatta ha épp úgy volt hozzá kedve.

Ha minimálisan is érdekelnéd mint férfi akkor több hónapig tartó levelezés után magától is írna neked.

Tapasztalatból tudom, hidd el. Több hónap levelezés után akit érdekelsz az akár több hónap kihagyás után is rád ír vagy küld egy sms-t, hogy mi újság mi van veled. Ugyanakkor akit hidegen hagysz és rájön, hogy te nem haverkodni-barátkozni akarsz vele az egyik percről a másikra le fog tűnni és onnantól vége.

Nem tetszel a csajnak így bármilyen általad jópofának és szellemesnek tűnő próbálkozást zaklatásnak fog venni és csak nyűg leszel a hátán.

2013. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ezt, lesz jobb. Van még egy zsák csaj vagy több.:) (pl zsák a fejre, vagy az övére :DDD, és mehet a páccs-páccs) :D
2013. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!