Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány sokat nézeget és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sokat nézeget és mosolyog, akkor van rá esély hogy tetszem neki mint nő?

Figyelt kérdés

Lány létemre nem sokat tudok a lányokról. Magamról is csak annyit, hogy van némi hajlamom a biszexualitásra.

Adódott már párszor alkalom, hogy egy társaságban nagyon nézegetett egy lány, és ha elkaptam a tekintét akkor mosolygott. Nem tudom hogy ez a szimpátia jele csupán, vagy inkább "olyan" elismerés... én kínosan érzem magam hogy rögtön ilyen dolgok fordulnak meg a fejemben, de tényleg nem tudom hova tenni. 25/l



2013. dec. 18. 08:00
 1/2 zotanbro ***** válasza:
10%
ollozni akart :)
2013. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Nem hinném hogy erről lenne szó, azért szerencsére nem ilyen gyakori a homo-, biszexuális nők száma. Szerintem inkább azért nézegetnek, hogy felmérjék a konkurenciát, eldöntsék, hogy jobban nézel-e ki, vagy csak azért néz, mert beszélsz és akkor általában a másikra szokás nézni, mosolyogni meg nyilván azért mosolyog mert mi mást csináljon, grimaszoljon, vágjon fapofát vagy mi?

Nem kell mindenbe ilyesmit belelátni, mert csak saját magad szívatod ezzel.

Nem tudom, hogy van-e párod, de ha nincs, akkor már rád férne, mert elég elkeseredett lehetsz, ha már az ilyen dolgokban is közeledést látsz.

2013. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!