Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? Én ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Én ezt nem értem, valahogy sikertelen a csajozás nálam. A csajok egyszerűen levegőnek néznek, de ha szóba is állnak velem mindegyik kosarat ad. Pedig jó a humorom is, figyelmes vagyok. Esetleg a külsőmmel van gond?

Figyelt kérdés
Lányoktól jó lenne hallani választ, hogy mitől lehet ez (Egyébként még soha nem volt barátnőm, egyszerűen nem megy) 17/F
2009. nov. 25. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

A külső megfog, a belső megtart, tehát ha ronda vagy, akkor a lányok esélyt sem fognak adni arra, hogy megmutasd a belső értékeid.

Kép nélkül pedig nem lehet megmondani senkiről, hogy jóképű -e vagy sem...

Egyébként akin látszik az erőltetettség, annak esélye sincsen.

2009. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az is lehet, hogy túl figyelmes vagy. A csajok szeretik a kicsit elérhetetlen pasikat.
2009. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
áááá....talán kicsit ez igaz rám...összeszedem mostmár magam ahelyett,hogy itt siránkozok....:-)
2009. nov. 25. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
ez helyes hozzáállás :)
2009. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de egyébként itt egy kép rólam....

[link]

Csajok szerintetek elmegy??

2009. nov. 26. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feszíts nem áll jól. mondjuk csávó vagyok de ne feszengj az nem jön be a csajoknál.
2010. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!