Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit gondolnátok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondolnátok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

vidéken laktam egy kis faluba ott 14 évesen füveztem már,ami ki is derült,volt hogy kést rántottam emberekre és a torkukhoz tettem,volt hogy egy seprű nyélel elmentem egy srác házához a vadi új kerítést tönkre vertem véletlen és ordítottam nekik hogy megöllek kijött az anyja és mondtam neki rátok gyújtom a házat gyakorlatilag őrjöngtem,

osztálytársamat megvertem ,egy csajt megrúgtam,

azóta normális ember lettem de itt főleg fiatalabb csajok röhögve vagy undorral néznek rám ez a korszakom 8 éve volt emlékezhetnek erre vagy egyéb ok miatt nézhetnek röhögve vagy undorral,mi lehet az oka,mit gondolnátok rólam 8 éve már nem volt balhé jó srác lettem.

22f


2013. dec. 18. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyökérből nem lesz szalonna.
2013. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grim13 ***** válasza:
100%
én nem vagyok csaj de megalapoztad hogy röhögjenek rajtad az tuti !
2013. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
10%
Egy hulye vagy ! Ezt mar xsak Isten akarta igy.. valtoztatni nem tudsz
2013. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fárasztó poén volt ez ma estére. :D
2013. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha újonnan ismersz meg valakit alapból úgy indulsz neki a dolognak, hogy kialakul benne egy kép, és ő az szerint fog téged látni a továbbiakban. Én is csináltam ezt azt, itt ahol lakok úgy néznek néha rám mint egy darab kakára, de amikor összejöttem a fiúmmal, elmondtam neki sokmindent magamról, amikor már biztosabb voltam a dolgomban. De hát rég volt már az, azok nem felejtik el akikkel agresszív voltál, de attól még az emberek változnak. És falukon sajna minden hír tovább marad a köztudatban.
2013. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
regi dolgaid nagy csicskasagra vall de fo hogy megvaltoztal ez nagy dolog de inkabb a multat titkold
2014. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A párom 13 éves gyereke most van ebbe a korszakban. Legalább tudom milyen undorral fognak rá nézni...hahaha
2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szánalom milyen emberi korcsok vannak

valami gáz csak van a külsőddel vagy a belsőddel, ha az új ismeretségek is furán néznek, nem gondolod?

2014. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!