Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a barátomnak, hogy hazudtam neki a szexpartnereim számát illetően?

Figyelt kérdés

Úgy tudja, hogy 3 emberrel voltam előtte, közben csak 2-vel. Az egyik volt barátommal nem feküdtem le, és szégyelltem ezt, de ez hosszú történet, de a lényeg, hogy mindenkinek azt kamuztam, hogy lefeküdtem vele. Sosem voltam nagy kamus, féltem a lebukástól, így tartottam magam ahhoz, hogy mindenkinek ezt mondom.

Viszont bánt a lelkiismeretem. Nem tudom, hogy mit csináljak, nagyon rossz érzés úgy élni, hogy egy ilyen dologban hazudtam neki, mert nagyon szeretem őt.

Mit tegyek?


2013. dec. 19. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
csak örülne neki..
2013. dec. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez azért vicces: régen a lányok azt titkolták el, ha már voltak férfival, most meg azt, ha nem voltak "eléggel".


Ha jól értem, az zavar, hogy egy régi füllentésedre most fény vetülhet, esetleg a "menő csaj" imidzset éri csorba? Ha ez utóbbit magad is kész vagy lerombolni, akkor az már egy érettségi szint, szerintem ne félj tőle. Barátod meg vagy elfogad olyannak, amilyen vagy, vagy ha mégsem, az derüljön ki minél előbb.

2013. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, sosem volt "menő csaj" imidzsem, ennél sokkal cifrább oka van, de ha leírnám, az reggelig tartana.


Amúgy ha én nem mondom el neki, akkor sosem tudhatja meg... De mégis rosszul érzem magam, amiért nem voltam ebben őszinte.

2013. dec. 19. 02:31
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
na jó feláldozom magam h meg legyen a 3-as szám és akkor nem hazudtál neki ;) :P :DDD
2013. dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nőknél a 3 szexpartner 9et szokott jelenteni férfi nyelvre fordítva.

szóval ha 9et bevallod kettőnek az valamicskét javíthat a renomédon.

2013. dec. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mily szörnyű súly nyomja lelked, mindjárt megsajnállak:S
2013. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen információ tudatában nyilván át fogja értékelni kettőtök kapcsolatát, hiszen ez nagyon fajsúlyos dolog.
2013. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem mindegy? a múlt elmúlt...


sztem nekem a férjem nem is tudja előtte hány partnerem volt... arról tud aki szóba került valami oknál fogva, azt is tudja, hogy volt olyan ami 1 éjszakás volt...ennyi...


AZon amit szeret bennem, amiért szeret nem változtat egy szám...

de a múltam miatt vagyok olyan amilyen, amilyennek megszeretett (és itt nem éppen a szexuális múltra gondolok, hanem minden másra is)

2013. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mond el neki, minél előbb. A feleségem nekem hazudik róla, és ezért oda a bizalom, a bizalomvesztés gyümölcse lassan beérik, tervezem a válást. Azért nekem leírhatnád, ezt a hosszú történetet, mert nekem is van ilyen érzésem, hogy egyel többet mondott.
2014. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!