Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy problémám a barátnőmmel és nem tudom mit csináljak. Úgy kezdődött hogy ő állítólag szűz volt de kb 1hónap alatt lefeküdtünk. Ő is akarta, végülis ő húzott magára. Na de azóta elég sokszor előjött a témával és a héten már naponta hogy hogy lehettem ilyen szemét mert hogy ő még várni akart volna. Ez főleg Facebookon jőön elő, amugy két hónapja volt. Mintha kettős személyisége lenne, egyik pillanatban nagyon aranyos a masikban amikor eszébe jut akkdor meg olyan gonoszsagokat ir mint pl hogy legalább túl estem rajta, úgyis évek óta erre várok, erre legalább jó voltál, tönkre tetted az életem, és még lehetne folytatni. Teljesen kikészít ezzela. Miért mond vajon ilyeneket? És hogy tudnám elérni hogy bele törődjön? Amúgy azóta állandóan szexszelni akar úgyhogy nem értem mi baja azal hogy megtörtént amit ő is akart, bár lehet tényleg korai volt. Ja igen azt is mondja hogy ezzel b&sztam el mindent
2013. dec. 19. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett, remélem valaki azért elolvassa és tud segiteni.
2013. dec. 19. 09:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt meg kellene beszélned vele egy "tiszta" pillanatában, személyesen. Lehet, hogy benne van a pakliban, hogy kettős személyisége van, de arról gondolom a szülei tudnának, esetleg végső esetben hozzájuk is fordulhatsz, de persze ne úgy, hogy: "Lefeküdtem a lányukkal, tulajdonképp ő mászott rám, és most engem vádol. Önök szerint kettős személyiség?" Szóval ne így, a lefeküdtem a lányukkal részt hagyd ki. :D

Aztán az is lehet, hogy házisárkány típus, aki egyik pillanatban mosolyog és kedves, utána meg valami apró dolgon felhúzza magát, és akkor nincs menekvés.

2013. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tevetke ***** válasza:

Uhh, azért itt vannak gondok fejben, nem is kicsit! Nem feltétlen kettős személyiségre gondolok. Úgy értem, hogy fejben vagy lélekben vagy akárhogy is nem állt még készen erre csak max fizikailag. Csak ezt még ő sem tudta magáról, most meg már érzi, hogy talán nem kellett volna, talán mocskosnak érzi magát ettől vagy valami hasonló dolgot. Szóval valami gebasz van a fejében.

Tényleg azt kellene, hogy személyesen beszélni erről, amikor normálisnak tűnik.

Hány évesek vagytok? Esetleg előfordulhat, hogy még túl fiatalnak érzi magát.

2013. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg valami gond lehet mert egyszer annyira aranyos másszor meg nagyon szemét velem pedig igyek neki miondent megadni és szerintem nagyon kedves vagyok vele meg ilyet eddihg egyik barátnőm iránt sem éreztem. Most is írt smst hogy boldog szülinapot meg egy szívet utána de nem tudom délután gmilyen lesz. Amúgy ő pár napja lett 17 én meg ma 22.
2013. dec. 19. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy mindketten szeretünk iszogatni de ra olyan hatá7sal van hogy néha oda képzel olyan dolgokat és elég rosszakat amiket nem is mondtam. De ez ha teljesen jozanul elalszik aktkor is előfordult már hogy álmodott valamit aztán reggel a fejemhez vágta én meg csak néztem mint a hulye és nem győztem bizonygammi hogy nem is volt ilyen. Nagyon aggódok miatta:(
2013. dec. 19. 11:26
 6/6 tevetke ***** válasza:

Hűűű, az azért elég gáz. El kéne mennie orvoshoz, ha ennyire szélsőséges a viselkedése és beképzel dolgokat, főleg ha gyakoriak! Ki tudja milyen baja van, ami ilyesmit okozhat. :( Valahogy próbáld meg rávezetni. Beszélhetsz a szüleivel is, hogy ők tapasztaltak- e hasonlót nála. Ha nem, akkor legalább ők is tudni fognak róla, hogy gond lehet és sanszos, hogy az édesanyja nagyobb eséllyel tudja rávenni, hogy elmenjenek együtt kivizsgálásra.

#3-as voltam

2013. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!