Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 éve vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 éve vagyok, eddig egy kicsit sem volt féltékeny, az sem érdekelte, hol vagyok, pedig szeret. Nem értettem, én sokat féltékenykedtem. Kaptam egy smst, hogy tetszem régóta valakinek, teljesen megbolondult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon bunkó lett, elhord minden q.vának, pedig azt se tudom ki írt és csak ennyi volt,h nagyon tetszel mér régóta, csak nem mertem elmondani. engem bánt, ahelyett h észrevenné magát., eddig ezekszerint azt hitte,h nem kellenék senkinek ezért nem féltett?
2013. dec. 19. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Vagy nem reagálsz az smsre, vagy visszaírod, hogy "Nem tudom ki vagy, de ne írogass nekem, mert barátom van!". A barátod valószínűleg eddig is féltékeny típus volt, csak eddig nem volt ilyen helyzet nálatok, hogy valóban ki is mutassa. Esetleg sok esetben türtőztette magát, ne látszódon rajta..
2013. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megesik az olyan, hogy az érzelmeket próbáljuk elrejteni. Én a legutóbbi kapcsolatomba nagyon nyílt voltam, és volt féltékenykedésem is. Ez elmúlt, most már nem is akarok annyira szerelmes lenni, majd az idő vagy éppen a lány kihozza belőlem. Úgyis holnap randim lesz! :) Mondjuk egyik se jó, ha nincs egyáltalán féltékenység az sem, viszont a túlzott sem. Valahol az e közti ún. "természetes féltékenység" legyen meg és ennyi. Aki akar az úgyis elmegy, elhagy, aki tiszta szívből szeret, addig ilyenre nem lenne úgy sem képes!
2013. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!