Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én bonyolítom túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én bonyolítom túl, vagy tényleg semmi értelme nincs az egésznek?

Figyelt kérdés

előre is köszi annak aki elolvassa és esetleg válaszol is :)

kb pontosan egy éve jártunk 1-1,5 hónapig egyik osztálytársammal...szakítás után nem voltunk olyan jóba,de nem is kerültük egymást 2 méterről

aztán most,szeptember óta nagyon jóba vagyunk...szóval tényleg,már-már úgy mint annó

nagyjából 1 hónapja beszéltünk arról hogy mi lenne ha újra...stb :) és akkor arra jutottunk hogy maradjunk barátok

azóta sok minden történt,egyszer nagyon cuki,aztán hozzám se szól,szóval elég nehéz...

a napokba pedig egy netes bezélgesét során szinte kiakadt hogy én hogy nem veszem észre hogy ő csak azért piszkál meg idegesít hogy figyeljek rá és menjek oda hozzá,és hogy nekem mennyi mindent megenged -( egyik nap még azt a kérdést is megkaptuk,hogy megint együtt vagyunk? - merthogy az ölébe ültem)

egyébként az a beszélgetés avval zárult,hogy jaj hagyjuk inkább,mindegy bla bla bla...


csak szerintem nincs semmi logika ebben? nemrég azt mondja hogy legyünk barátok...most pedig kiakad hogy nem veszem észre a közeledését...nemértem :/

egyébként lány vagyok,és 17 :)


2013. dec. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez? Az új Twilight könyv bevezetője?
2013. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :( igazán sokat segítettél...
2013. dec. 19. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai fiúk gondolkodása elég érdekes mit ne mondjak. Nekem ebből a kis történetből az jön le, hogy szeretné, hogy vele légy de nagyon bizonytalan lehet, talán azt várja, hogy te legyél aki megtedd az első lépést. (Én biztos, hogy nem tenném meg bennem nagy a büszkeség, de nem feltétlenül kell ezt a példát követned, fő a te boldoságod). Nah a lényeg az legyen, hogy te mit akarsz? Te szeretnél újra vele lenni? Mit érzel iránta? Újra úgy érzed, hogy szerelmes vagy? Vagy csak a régi érzelmek törnek fel benned? Ezen gondolkozz el és ha arra jutsz, hogy szerelmes vagy akkor érdemes lenne róla beszélnetek. Ha úgy érzed megtudod tenni az első lépést, akkor hívd el őt valahová egy délután, nem muszáj azt mondanod, hogy randi, csak két barát találkozása. Ha jól fogjátok magatokat érezni és egyértelmű jeleket küldesz neki azzal kapcsolatban, hogy nyugodtan kezdeményezhet nálad akkor majd megered a nyelve és lehet, hogy végre bevallja,hogy mit is érez valójában. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

háát igen...tényleg érdekesen gondolkodnak :/

a gond az,hogy nem az a bizonytalan típus...rengeteg lány odavan érte...naponta cserélgethetné őket...ezért is e értem hogy gy egy év után miért érdekelném még

számomra egyértelmű hogy mit is akarok,mit is érzek...mióta akkor,tavaly, szakítottunk...én azóta szeretem...de sosem mertem erről beszélni vele...nem hiszem hogy értené milyen is amikor annyi ideje,és ilyen nagyon szeretsz valakit

tetszik az ötlet hogy elhívjam valahova...de félek :/ nagyon...hogy mi sül ki a dologból


köszi nagyon szépen a választ :)

várom még az ötleteket,véleményeket,tanácsokat :)

2013. dec. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!