Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vna ez?

Figyelt kérdés
A legtöbb lánynak (kb 90%nak)kb semelyik pasi sem jó randizgqt ak 50 fiú al aztán meg rohannak az első barátnőhöz,és együtt. bőgik tele a párnákat Rihanna számokra. Ha ennyire válogatósak vagytok minek játszátok a sérültet?:) Ja és mielőtt nemem esne egy egy alany 2 ébes kapcsolatban élek,de szt sose értettem....:)
2013. dec. 19. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy van párod! :D eszméletlen ez a helyesírás.. és gondolom az intelligencia szó sem áll hozzád közel. Meg különben is, ha van párod akkor minek gondolkozol azon, hogy más lány mit csinál? Főleg úgy, hogy ezt a Rihannás dolog szerintem csak a te agyadban létezik. Ilyet senki sem csinál. Nem tudom, hogy honnan jött neked ez a hatalmas nagy hülyeség. Inkább forgasd a nyelvtan könyvet, ahelyett, hogy ilyen értelmetlen dolgokon töröd az agyad.
2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!