Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "ha nem jön össze a nő, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "ha nem jön össze a nő, ne görcsölj rá túlságosan, azzal csak elijeszted; légy laza és jönni fog! "-elv hogyan egyeztethető össze a minden nap jelentkező szexuális vággyal?

Figyelt kérdés

Röviden tehát: hogy kéne nem rágörcsölni annyira, amit ígyis-úgyis rohadtul akarunk? Én tök szívesen mondanám, hogy semmi szükségem csajra, jól megvagyok egyedül, de ezt nem én döntöm el, hanem a hormonjaim. Kb. mintha az éhező gyereknek mondanánk, hogy ne gondoljon már annyit a kajára.



Azt persze tudom, hogy valóban így működik a dolog. De ilyenkor mi a megoldás? Prosti?


2013. dec. 19. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Az,hogy megtanulod kontrollalni a hormonjaidat.

Attol, hogy szexualis vagyad van naponta, az nem azt jelenti, hogy allandoan szexualnod kell.

Es amit irsz, bocsi de ugy hangzik, hogy szukseged van egy forro lyukra, nem egy csajra.

2013. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:v Légy laza és ne megragadd az alkalmakat, engedd, hogy az alkalmak ragadjanak meg, nem mindegy :) a nőket könnyű csőbe húzni a hiúságukkal. Hidd el nekem, nem ma kezdek a pályán.
2013. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Es amit irsz, bocsi de ugy hangzik, hogy szukseged van egy forro lyukra, nem egy csajra."



Sajnálom, rossz az, aki rosszra gondol. Talán most újat mondok, de minden csajozni vágyó fiú azt érzi, amit én leírtam, és ez nem azt jelenti, hogy csak lyukra mennek, hanem azt, hogy valódi kapcsolatot akarnak, és sokszor sokkal komolyabbak, mint az őket elutasító lányok.



Második: írsz kicsit bővebben erről? Ha akarod, privátban is.

2013. dec. 19. 22:56
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az,hogy megtanulod kontrollalni a hormonjaidat. "


Megtanultam, hiszen nem esek neki ösztönösen minden jó csajnak, akit meglátok az utcán. Ettől függetlenül nem kívánom elvetni magamtól a legerősebb életenergia-forrást, és nem akarok szerzetesi életet élni. Veled az a baj, hogy végletekben gondolkozol.

2013. dec. 19. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés,én sem tudom rá a választ,pedig keresem hátha megtalálom.Ugyanez van velem is,hiába tudom kontrollálni magam,attól még ugyanúgy kívánom a hölgyeket,csak nem esek nekik.

Bizony ha az ember valamit nagyon szeretne már,és frusztrált miatta,onnantól már nem túl kellemes érzés a dolog,én is tapasztalom sajnos. :/

2013. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell találni valamiben az örömödet. A szerzetesek például megtalálják Istenben, és az akkora örömöt hoz nekik, hogy nem vágynak már földi kielégülésre és így nőkre sem. Igazából fejben dől el a dolog, és azáltal kontrollálhatóak a hormonok. Persze senki sem mondta, hogy ez egyszerű dolog. Ez inkább egyfajta tanulási folyamat.
2013. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel ugye nem azt akarod mondani, hogy az a megoldás, hogy lemondunk a nőkről, és a kapcsolattal járó örömökről?
2013. dec. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!