Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a legjobb barátom és szerelmes lettem belé és elmondtam neki élőbe, és ő azt hitte elòször, hogy azt akarom kérdezni tőle, hogy ő szerelmes e belém?! Es erfebazt mondta hogy o nem szerelmes belem..De en meg mondtam hogy nem hanem arrol van szo, hogy en mit erzek.. Es akkor nem mondtam el neki hogy szerelmes vagyok bele csak utaltm ra... Korul irtam a dolgokat.. Es miutan elnondtam ossze vissza hebegtem habogtam es rohantam haza. Facen ramirt utana ket oraval es mondra hogy osszezavartam.. Es akkor kerdezte hogy akkor en szerelmes vagyok bele.. Mondtam neki hogy teljesen mindegy ha tudom hogy o mit erez.. Es akkor kerdezte hogy honnan tudhatom? Stbstb.. Es akkor mondtam neki hogy nem hiszem el hogy nem kepes elmondani hogy akkor most mi van es mondta hogy szeret mint barat de van valami a szive melyen es hogy egy kicsit szerelmes belem.. Es akkor mondtam neki hogy en ebbe belezavarottam es elkoszontem.tole es mondta hogy majd legjozelebb ha talalkozunk megbeszeljuk. Talalkoztunk csak az volt a baj hogy volt meg egy ember aki zavarta a legkort. Na m1. Es 10 percre maradtunk kettesbe.. Es nem hozta fel a temat.. Most akkor mi van? Nem akar tolem semmit? Vagy nem akarta enyi ido alatt megbeszelni? Vagy felt? Nekem kellett volna felhoznom? (bocsi a helyesirasert)
2013. dec. 19. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszú a szöveg és tele van helyesírási hibákkal.(nem olvastam végig, bocsi)
2013. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágd bele a pofájába hogy szerelmes vagy bele, KÖPKÖDD AZ ARCÁBA!!!!!!!!négynyóc
2013. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog , hogy a fiú előtt hebegsz-habogsz akibe szerelmes, vagy, de itt ba**zameg van időd megfogalmazni normálisan 5 összetett mondatot anélkül hogy bárki zavarba hozna. ÚGYHOGY LEGKÖZELEBB TEDD IS MEG ! ! ! ! (so annoying)

Ezernyi oka lehet a dolognak, lehet hogy ő is akarna tőled valami többet, de mivel, elég jó vagy abban hogy másokat összezavarj nem tiszta még számára se a helyzet ezért nem lép, lehet hogy ért mindent és habozik, vagy nem akar tőled többet barátságnál, az is lehet hogy elég esze van ahhoz hogy tudja, egy ilyen dolgot nem 10 perc alatt kell megbeszélni egy 3. személlyel a nyakatokban, de ez utóbbit valószínűtlennek tartom, mert akkor már rég túlestetek volna a beszélgetésen, más szóval... Ahelyett hogy ide teszitek fel a ködös, kesze-kusza kérdéseket, megtanulhatnátok objektíven tekinteni a dolgokra amennyiben ez lehetséges, befogadni a körülöttetek zajló eseményeket, egy kis elemzőkészségre szert tenni - igen mindez hozzá tartozik a gondolkodáshoz és a "gondolkodó emberhez", így nem lennél rászorulva a hülye kérdéseidre- és a hülye válaszokra amik között úgy se lesz 1 ami 100%-os válasznak bizonyul a kérdésedre. Így képes lennél felsorakoztatni az alternatívákat, és mivel te élted át a helyzetet, te ismered a srácot, te láttad a mimikáját, a testbeszédét, te ismered többé-kevésbé a gondolkodásmódját, és rájöhetnél a legvalószínűbbre.

2013. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztam vele és ez az érdekes beszélgetés zajlott le: (Felhícott magához, és kimentem a konyhájába és ő jött utánam. És kérdeztem, hogy honnan van neki ilyen doboza? (valami márkás doboz aminek a vezetékneve volt az) és mondta, hogy ma lopta a kula mellől. És akkor mondja, hogy: erről jut eszembe. Mutatok neked valamit majd a liftben! Én: micsodát? Ő: majd meglátod, de csak annyit mondok, hogy pénteken valami nagy dolig fog történni köztünk. Jó nem nagy, de fog történni valami dolog köztünk.. Ez egy jel ez nem lehet véletlen.. (gondolkoztam magamba, hogy mit akarhat mutatni) bementünk a liftbe és volt egy áru plakát amire az ő és az én vezetéknevem volt ráirva mint borok.. És pénteken árulják a boltokban. És mondom ez hülyeség ez biztos véletlen, de mondja, hogy ez nem véletlen, nincsenek véletlenek, ez egy jel.... Ennyi. Most akkor mi van?
2013. dec. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!