Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az idő múlása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az idő múlása segít, hogy két ember újra egymásba szeressen? Vannak ötleteitek, hogy volt barátnőt, hogy lehetne visszaszerezni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy biztos, most el kellett engednem. Nem tehettem mást, és nem is tehetek, van hogy nem érdemes küzdeni! Elmúltak benne az érzések, de valójában minden olyan gyorsan történt, szerintem nincs veszve minden örökre...

Legalább most fél évig minimum hagyni fogom, de lehet lesz belőle 1-1,5 év is


Aztán generálnék egy véletlenszerű találkozást, kérdés ez mennyire elég önmagában. Illetve lehet 6-7 hónapnál nem kéne többet várni, ha annyi nem segít, akkor több se...


2013. dec. 19. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy nem tudod. már megunt
2013. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon függ attól hány évesek vagytok és mennyi ideig voltatok együtt?
2013. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt te sem gondolod komolyan amit írtál igaz?

Személyes tapasztalatból mondom hagyd a fenébe. Jobban jársz ha egy új kapcsolatot keresel teljesen más partnerrel. Minek vársz ennyit? Mert ő tuti nem fog? (vagy te a szennyesből öltözöl?)

2013. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok az a fél év is. Fél év alatt rengeteg dolog történhet.. Lehet, hogy addigra rájön, hogy milyen jó neki egyedül vagy esetleg megtetszhet neki más. Ha valahol legbelül még szeret téged akkor 2-3 hónap után simán, hogy éreznie kell a hiányod. Ha meg ennyi idő után nem fogja érezni akkor fél után már még úgy se. Teljesen el fogtok hidegülni egymástól. Lehet, hogy közben rá fogsz jönni te is, hogy nem is olyan rossz az egyedüllét. Szóval ha vissza akarod szerezni akkor ne halogasd sokáig. De addig is kezdj el kicsit mással foglalkozni. Biztosan van valami sport vagy akármi más ami elvonhatja a figyelmed róla, ha csak kicsi időre is már az is jó. Tűzz ki magad elé célokat. Mert ha a lány úgy döntene, hogy nem tér vissza hozzád akkor csak elvesztegetett idő lenne az életedből az a pár hónap amit rá vársz. És utánna még nehezebb lenne talpra állnod. Kicsit törődj most magaddal, építgesd a jövőd.
2013. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Egyébként nálam is hasonló a helyzet, csak én fiú vagyok.


Hát nekem az a taktikám, hogy most karácsony előtt lezárom ezt a dolgot, eddig vártam, és majd az idő múlása sororja a dolgokat. Én többet nem stresszelek ezen.

2013. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem az idő múlása inkább eltávolított az illetőtől. Egy volt barátomat 2 hónappal a szakítás után megláttam, és már nem éreztem iránta semmit. A volt férjem is azt hitte, hogy majd idővel megbékélek és visszafogadom, de közben úgy eltávolodtunk, hogy kiszerettem belőle. Közben lett is más, aki után úgy éreztem, hogy ha nem is ő az igazi, de a régi se volt jó és nem kell vissza.

Úgyhogy én ebben nem igazán hiszek.

2013. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megeshet, hogy nem talál jobb péniszt. akkor még lehet reményed
2013. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok. Engem is elengedett valaki, nem küzdött értem... de nagyon örülnék ha meggondolná magát. Még mindig arra várok...
2013. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakítás után pár hétig hónapig én is újra akartam kezdeni de gyorsan belattam hogy ami egyszer így véget ért annak nem lesz boldog jövője.Már nem akarnám újrakezdeni egyik exemmel sem.

Szerintem oka volt hogy nálatok elmúltak az érzései. Ez azt jelenti eddig és ne tovább. Majd jön jobb és akkor már csak nevetni fogsz mostani önmagadon. Olyan kapcsolatot nem szabad újrakezdeni ahol ilyen hamar elmúlt a tűz. Az később se lesz tartósabb. Ilyenkor az egyetlen helyes a továbblépés. Főleg ha veled szakítottak legyen annyi büszkeséged hogy belásd ha eldobott nem kellesz neki és ezen nem fogsz a kis ideáiddal változtatni. Minél előbb belátod és túllépsz annál jobb lesz mindkettőtőknek.

2013. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

aki hasonló sztoriban van nem akar nekem írni egy levelet?


Hátha tudok segíteni, átéltem már egy ilyet.

2013. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!