Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a baratnomnek karacsonyra?

Figyelt kérdés
18 evesek vagyunk, es megbeszeltuk, hogy keszitunk egymasnak valamit...

2013. dec. 20. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rábas*tál :D
2013. dec. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grim13 ***** válasza:
:S ezt elszúrtad ember ! azt ajánlom vegyél egy tartalék ajándékot ami szép és ékszer, ez nem fog elveszni soha azt bármikor odaadhatod mondjuk szülinapra vagy ilyesmi, de ha a "készítsünk egymásnak valamit" én meghallom egy nő szájából kiráz a hideg, volt már rá példa hogy félreértettük egymást és nagy pofára esés lett volna ha nincs a B terv! jó ötlet pl. amit te készítesz a bonus kártya, tudod amire ráírod hogy "elmosogatok helyetted", "kérhetsz egy csókot" stb.... ebből persze kell csinálni egy jó tucatot és egy kis romantika is kell bele (ezt az ötletet nemrég láttam itt és egészen tetszene ha én kapnám), persze lehet más is mondjuk megtanulsz táncolni miatta vagy te tudod mire vágyik! fényképet ne adj sz @ r ajándék csak mosolyogsz de utálod típusú, csinálhatsz neki valami kézműves ékszert, ha van a környéken "gyöngyös" bolt tudod ami tele van minden kis vacakkal, gyöngyök, kristályok mitomén abból csinálsz mondjuk egy karkötőt (az jó mert a gyűrű erős elsőre a fülbevalót nem mindenki viseli a nyaklánc meg nagyobb mint a karkötő szóval drágább :D ), akár egy nagy fát is meggyalázhatsz ha nem vagytok zöldek, vésd bele hogy LOVE Kati egy szívbe, mond hogy ez örökre összeköt titeket és már olvad is a csoki (vagy ahogy ugye öt hívod), hirtelen ennyi de B terv legyen :D
2013. dec. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grim13 ***** válasza:
@1: ugye hogy ugye! vesztett játszma ...
2013. dec. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A páromegyik karácsonyra csinált nekem egy dobozt...

Lila filccel úgy vonta be, mintha könyv lenne,

Rengeteg ékszerem van, azokat tartom benne, plusz illik a lakásba..


[link]

2013. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!