Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy lány GYŰLÖLETTEL gondol vissza a három évig tartó kapcsolatára, amit első perctől kezdve végighazudozott?

Figyelt kérdés

Három évig voltunk együtt, nagyon szerelmes voltam belé, de sok-sok apró hazugságra rájöttem, és a kapcsolatunk végét járva egyre nagyobbakat hazudott csupán azért, hogy önmagát tisztára mossa, viszont ezzel pont az ellentétét érte el, mert saját maga alatt vágta a fát.


A volt barátnőm azóta kerül még az utcán is: átmegy a másik oldalra; boltban is: szándékosan másik sorokon bujdos. De amikor a barátnőivel van, és véletlenül meglát engem, akkor nagy a szája, hangosan röhög, fikázza a másikat, sőt néha mintha engem is leoltott volna rejtett utalásokban, amiket kiveszek a gúnyos megjegyzéseiből.


Van már neki új barátja, együtt is laknak pár hónapja. Meg mindenféle közös fotókat tesznek ki nyaralásról, síelésről, bulizásról stb. Szóval elvileg boldogok, és ő ennek ellenére mindig ellenséges, gúnyos, intrikált.


Hogy vélekedtek arról az esetről, amikor egy pasi okkal dobja a lányt, és a lány a nyomós ok ellenére is utálattal, gyűlölettel gondol vissza a kapcsolatára, az együtt töltött időre, a közös élményekre?


(21/F)


2013. dec. 20. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy állítson magán vagy komoly gondok lesznek. Ha nem állítja le magát akkor majd én leállítom :)
2013. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek a szégyenérzetüket sokféleképpen mutatják ki. Mivel ő egy nem őszinte ember amúgy sem, így szerintem amit látsz rajta az a szégyenérzet. Nem feltétlenül gyűlölettel gondol a kapcsolatotokra, csak neki így könnyebb, hogy még te érezd magad szarul, ezzel enyhítve a saját érzéseit. Vannak ilyen emberek, ne rágódj rajta, ez az ő szegénységi bizonyítványa nem a tiéd.


29/n

2013. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es +1


hárít a ribi

2013. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az o szemszogebol nyilvan te voltal a szemet/luzer stb, es emiatt duhong meg mindig. A vilag szubjektiv...
2013. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

just a human (magyarul darabszart ér)


27/antiszociális f

2013. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak egy buta lány, kár időt pazarolni rá.
2013. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért reagál így, mert érzi, hogy gáz amiket művelt a kapcsolatban. Alapvetően egy ilyen ember sosem látja be a hibáit, és igyekszik másra kenni őket, van egy ilyen rokonom sajnos, te csak örülhetsz, hogy megszabadultál tőle, ez így a legjobb.
2013. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!