Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy az exem békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy az exem békén hagyjon végre?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja szakítottunk, néha még beszéltünk utána, de nem azért mert akartam, hanem mert muszáj volt. Kb 1 hónapja írt sms-t amire nem reagáltam most meg megint írt, hogy miért szakítottam meg vele a kapcsolatot, hiányzom neki, meg mennyi csajjal randizott és mindegyikkel az a baja hogy nem én voltam.
2013. dec. 20. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
vársz.
2013. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Megírod neki, hogy ez a vonat már elment. Ha tényleg elment.
2013. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem van más srác, aki megfelelő társaságot nyújt, és nem a szex-re megy, így könnyebb megoldani a dolgot azzal, hogy azt mondom az exemnek, hogy "nincs időm rád". Gondolkodjon amit akar, ha egyszer vége, akkor vége. Játszhatjuk az óvodást, de ha valakit szeretsz, akkor elengedni is el tudod, elvégre "ezt szeretné".


Szóval én az időmet, meg az energiámat eltereltem az "új" pasival... (remélem akad neked is udvarlód, vagy aki tetszik... enélkül nehéz lesz nem csak a szex miatt beszélgetni valakivel...)


Ha nem esik le neki, hogy vége, akkor meg szépen olyan helyeken, ahol "menő", felfedni a gyerekes énjét. Elvégre "ez ő", tehát nem sértés, ha publikálod a viselkedését... Talán megszeppen, és moderálja magát.

(ez nekem "b" terv volt, soha nem alkalmaztam szerencsére, mert a másik srác látványától az exem "felfogta" a dolgot...)


19L

2013. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyen srácokat, csak a sunyiba lehet elküldeni őket. Azok csinálják akik már rég más csajt döfködnek és írják a szex után, hogy hiányzol nekik és kezdjétek előről. Sőt volt már olyan is ismerősömmel, hogy a srác már össze volt költözve az új csajával szakítás után 3 héttel és 3 hónap után is sírt neki, hogy jöjjön haza, térjen észhez és még mindig szereti. (arról nem beszélt, hogy a csajjal már fél évig szeretősködött és nem dobná ki, csak visszarakná szeretőnek)
2013. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy ő mennyire ez a kategória, mert nem az a fajta srác aki minden lányt megd*gna, habár nem lenne baj, ha szerezne egy kicsit több tapasztalatot, mert állítása szerint én voltam az első komolyabb és hosszabb kapcsolata(10 hónapig voltunk együtt). én már túlléptem rajta, van egy új kapcsolatom is. abban reménykedem, hogy egyszer megunja.


ami miatt vége lett, hogy elég gyerekesen viselkedett, habár az igazi szakító ok, hogy megtetszett egy munkatáram, akivel amúgy semmi se történt csak plátói szerelem volt, de amikor megtudta akkor kis túlzással, de megütött, amit nem tolerálok senkitől se.

2013. dec. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!