Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti játszanátok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti játszanátok ilyet?

Figyelt kérdés
dráma tagozatos vagyok a suliban és ott ismertem egy tetszetős játékot :) egy gyertyán fogunk a kezünkben és elmondjuk őszintén,csöndben hogy mit szeretünk a másikban,vagy miért vagyunk hálásak neki. A tervem az,hogy karácsony estéjén ezt eljátszom a barátommal is egymás között. Szerintem romantikus és az érzelmeinket is kitudjuk fejezni :) szerintetek?

#játék;romantika
2013. dec. 20. 15:46
1 2
 1/12 moonlightsentinel ***** válasza:
Hát... ne hari de én annyira nem lelkesednék érte... :/ A fiúk nem olyan jók az ilyen kifejezésében :P
2013. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha te is fiú vagy, akkor biztos romantikus lesz. És örülni fog neki, hogy meg tudja hogyan érzelXD
2013. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem:D De nemtom hogy ráználak le:D
2013. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzéseiteket egy hosszantartó izzadós koitusszal fejezzétek ki.
2013. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jönne be.
2013. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem ez mar tul dramai... hehehe...

szoval, nekem nem tetszene. nem vagyok jo az erzelmeim es gondolataim kifejezeseben. kenyelmetlenul ereznem magam.

2013. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kockázatos játék...


és ha nem mondja ki, amit hallani szeretnél, csak mert ő nem drámatagozatos, és nem tudja jól kifejezni magát? Akkor nem romantikus lesz, hanem kényelmetlen mindkettőtöknek.

2013. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én biztos baromságot csinálnék belőle :D és hülyeségeket mondanék pl a hibáidat kezdeném el sorolni meghitt fejjel :DDD drámát nem lájkolom, komédiát nagyon ;) junóámszéj.
2013. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hmg drámi?
2013. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne tedd, ha nem akarod elcseszni a karácsonyodat.
2013. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!