Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Már tavaly óta tetszik egy lány, de csak pár hónapja beszélünk. Utólag kiderült, hogy van barátja. 5 éves kapcsolatuk van... de már elég sokat veszekednek a srác már 1x dobta is, de újrakezdték. Olyan sok minden történt, hogy a lány már nem bízik meg benne, de nagyon szereti (a fiú meg háttérben más lányok után kapkod)... mégis együtt vannak. Eleinte a lány keresett engem meg minden, jókat beszélgettünk... még annak ellenére is, hogy a barátja féltékeny volt rám (és veszekedtek is emiatt). De miután a lánynak bevallottam az érzéseim, azóta egyre kevesebbet beszélünk, egyre kevesebbet találkozunk, alig keres.


Még hozzáteszem, hogy egyszer szóba jött az, hogy mi lenne ha lenne köztünk kapcsolat. Azt mondta, hogy ebben a szituban nem nagyon menne bele a kapcsolatba velem, mert fél, hogy majd megbánt azzal, hogy rájön, hogy nem én kellek neki (hanem a barátja) ...ugye miután szakítottak. De ha már rég óta szingli lenne, bele menne a kapcsiba?


Szerintetek? Van esélyem? Megéri majd a várakozás?


2013. dec. 20. 18:55
 1/1 krakon válasza:
Túl hamar mondtad el neki az érzéseidet. Elijesztetted. De még van esélyed! Ha vársz egy kicsit talán menni fog.
2013. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!