Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Nektek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Idán január elején beleestem egy 10. srácba.Teljesen hirtelen történt, a termük a miénk mellett volt már 1,5 éve, de addig rá se hederítettem, szerencsére addig nem is érdekelt senki...De ahogy elkezdtem érdeklődni felőle,figyelmesebb lettem...Észrevettem, hogy elég gyakran rám néz...Mindenki azt mondja, hogy csak bemesélem, van aki azt, hogy azért, mert szép vagyok(nem kérkedek!!), de lényegében teljesen hülyének néznek, hogy majd pont engem...pár hete, mikor ebédeltünk, az ő asztala mellé ültünk le, és a barátnőm azt mondta, hogy direkt figyelte miattam a srácot, és elvileg "bámult", mármint mikor odanézett mindig engem nézett(én nem tudom, mert nem mertem odanézni).Volt már egy párszor olyan, hogy meglepődve nézett rám(de nem csak ő, hanem pl az osztályából bármelyik másik srác).

Már teljesen meg vagy zavarodva, nem tudom, hogy csak bemesélem, vagy tényleg van valami...Már eléggé elegem van belőle, pláne, hogy akárhogy próbálkozok ez ellen nem tehetek semmit...

Segítsetek!


2013. dec. 20. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ebben hol a kérdés? Mi az, hogy létezik ilyen? légyszíves legközelebb értelmesebben fogalmazz meg egy kérdést..
2013. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ugy laza elso 100%xd

Am most miert? Tetszek neki, ezen mi a nehez?

2013. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki bocsxDD
2013. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen én nagyon segítőkész emberke vagyok.. :) De hát igen.. nem tudom. Tetszel neki.:D örülsz?
2013. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Figyelte miattam a srácot"

Ugyan már:////

2013. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös van ilyen, az én barátnőm is csinálta, pedig volt párja.
2013. dec. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!