Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a gonosz amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a gonosz amiért zavar hogy mászkál a volt barátnője sírjához?

Figyelt kérdés

Szó mi szó....


volt az én kedvesemnek egy párja akivel 6 évig voltak együtt, súly betegsége agydaganata volt és bele halt.


Ez a történet 10 éve volt, és mai napig jár hozzá a temetőbe, múlt hétvégén is volt.

Engem ez borzalmasan zavar!

Össze is vesztünk miatta, és gonosznak titulál.

Nem érzem gonoszságnak, 2 éve vagyunk együtt, illene elfelejteni a múltat!!


2013. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem fer!

El kell fogadni, hogy a szerette, akiről szívesen emlékezik meg. Ennyi az egész, szerintem nem szép dolog ilyenekért veszekedni vele.

2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%

Ez ugye csak a szokásos provokálós kérdés???


Mert ha komoly, akkor a legszívtelenebb ember vagy a világon, nulla empátiával.

2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%

Azért szerintem az sem mindegy, hogy milyen rendszeresen jár?

Mert ha egész évben párszor, azt szerintem el kell fogadni, de ha minden hétvégén oda megy, az engem is zavarna.

2013. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy HALOTTRA féltékeny vagy, akkor VELED van valami nagyon nagy baj!!!!


Az természetes, hogy ha valaki meghalt, aki közel állt az emberhez, akkor akár 10-20-30-50 év múlva is elmegy a sírjához. (Csak egy címszó: halottak napja - szerinted akkor is csak azokhoz a sírokhoz kellene menni, ahol 1-2 éve van valaki eltemetve?)


A párodnak van igaza, ö egy érzö ember, te meg egy féltékenykedö bunkó.

2013. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Normális vagy? Féltékeny vagy egy halottra? Apukám első felesége is meghalt, mégis minden évben kimegy a sírjához és visz rá friss virágot, sem az én anyámnak, sem a mostani feleségének nem volt ezzel sosem gondja!
2013. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

Ha nagyon szerette nem felejti el soha. Apu is szerette anyut nagyon 18 éve már hogy meghalt. Ők 8 évig voltak együtt. Még mindig kijár hozzá a sírhoz.

Igaza van a párodnak gonosz vagy. Tartsd tiszteletben a másik emlékét.

2013. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Igen, gonosz vagy. Gondolom nagyon szerette és mivel nemsokára itt van a karácsony, vagyis a szeretet ünnepe, ezért az eszébe jutott.
2013. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
te nem vagy normális.
2013. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%
Én is ezt akartam kérdezni, hogy milyen sűrűn jár. Mert ha minden héten, az valóban fura... de ha netán félévente egyszer, vagy évente egyszer, az belefér. Azt még meg lehet érteni.
2013. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

És mit gondolsz, miért jár ki a temetőbe? Megcsal vele?

Jajj, ilyenért veszekedni! Én nő vagyok, de ez még nekem is extra túlzásos idegesítő hiszti!!!!

Tényleg gonosz vagy!

2013. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!