Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiölni az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiölni az érzéseket? Szakított velem a barátom, belepusztulok.

Figyelt kérdés

Még mindig szeretem és borzalmasan hiányzik. Hogyan érhetném el,hogy közönyös legyen számomra? Próbálom elfoglalni magam, nem erröl van szó. De sokat gondolok rá és beledöglök...

Tudtok tanácsot adni?


2013. dec. 21. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sokat legyél emberek között barátok stb és ők elterelik a gondolatodat róla és dobáld ki a cuccait...
2013. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jaja.. foglalkozz más fiúkkal is akár.. szórakozz, kösd le magad... akármit csinálsz amúgy s.z.@.r lesz...

Kellemes ünnepeket! 18F

2013. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

IDŐ

várni kell az segít.

2013. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Ezen az érzésen talán csak az idő enyhít majd. Részvétem.
2013. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

te ezt nem tudnad megcsinalni....

amugy gondolj a hibaira, utana undorodj tole

torold mindenhonnnan,stb...

2013. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy fogsz belehalni. Édes jó istenem, mindig ez megy. Érdekes h mindenki túléli nem?
2013. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasz, de rengetegen vannak, akik magányosak, ráadásul évek-évtizedek óta, és esetleg azt se tudják, hogy mit jelent a boldogság. Próbálj túllépni rajta, foglald el magad, esetleg "terápiás" segítség lehet, ha felkeresed a környezetedben élő magányos embereket, és elbeszélgetsz velük, így még jót is teszel.
2013. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen! Tudom,hogy az idö segit és a hozzáállásom, de nagyon nehéz, föleg,hogy jön a karácsony. 3 évig voltunk amúgy együtt, az utóbbi 2 alkalommal együtt karácsonyoztunk. Bele sem merek gondolni,hogy nem lesz itt.

Remélem a ti karácsonyotok jobb lesz :)

2013. dec. 21. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy így érzel. Mondjuk én nem tudom, milyen lehet valakivel így ünnepelni, meg szerencsére azt sem, hogy milyen lehet szakítás után, nekem sose volt senkim, ezért sem nagyon rajongok az ünnepekért. Remélem, helyrerázódsz majd. A 7-es voltam.
2013. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen az együttérzést. Lehet neked a legjobb,hogy nem volt még részed ilyenben. Bár, sajnos akkor az igazi boldogságot sem ismerhetted meg. Nem tudom hány éves vagy, nem akarlak meggyözni semmiröl. De most azért irigyellek:)
2013. dec. 21. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!