Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldenél az exednek boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenél az exednek boldog karácsonyt üzenetet?

Figyelt kérdés
Válás alatt állunk, olyan a kapcsolatunk mint két utcán sétáló embernek. Nem beszélgetünk, bha véletlen találkozunk köszönünk. Ha fontos dolog van, felhivjuk egymást csekkek stb... Mindkettõnkbek van másik párja 3évet voltunk együtt.
2013. dec. 21. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha "békében" váltunk el, akkor igen, küldenék.:)
2013. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Neked jól esne tőle egy üzenet?

Ha igen küldj, ha nem érdekelne ne küldj.

Apró kis figyelmesség..

2013. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Nem, de ha ő ír akkor válaszolok neki. Még nem döntöttem el, hogy az "khu rvan yad" vagy "dog olj meg" lesz-e. :)
2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én nem küldenék, még akkor sem, ha békében váltunk el. attól, hogy nem vagyunk haragban, még nem vagyunk automatikusan barátok is. ha ő küldene nekem, természetesen válaszolnék neki.
2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Mindig jót nevetek az olyan embereken akik úgy viselkednek szakítás után mint egy taknyos aki nem kapott fagyit ezért bevágja a durcát és rá sem néz az anyjára egész nap.


Egykor oda meg vissza voltál azért a személyért ba szki, de most, csakmer' szakítottatok már emberszámba se veszed. Elég szánalmas.

2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
#5 teljesen egyetértek.(:
2013. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Az 5-ös valóban megírta az igazságot :) egyébként mindenkinek szoktam küldeni, az ex sem kivétel.
2013. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 annak, aki arra sem vette a fáradságot, hogy személyesen szakítson velem, hanem sms-ben tette, miért is küldjek sms-t? nem vagyok már rá nagyon rég megsértődve, nem is haragszom rá, pusztán nem számít nekem annyit, hogy gondoljak rá, úgy egyáltalán.
2013. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szánalmas emberszámba sem venni!! Én sem tartom kutyába se. Tett érte, hogy így legyen!!

Eszemben sincs írni neki.

2013. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igazából nem nagyon érdekel mit csinálsz, a véleményemet írtam le.
2013. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!