Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! Hogy mondjam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Hogy mondjam meg neki, hogy elmúltak az érzéseim?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, több, mint másfél éve együtt vagyok a barátommal. Én vagyok a mindene, úgy kezel engem, mint ha én lennék a legcsodálatosabb valaki a földön. Sokáig én is így éreztem iránta, és éreztettem is vele. Nagyon szerettem, az egész életemet le tudtam volna élni vele. Ez így volt egészen addig, amíg elkerültem egyetemre (idén szeptemberben). Elkezdett féltékenykedni a barátaimra, cseszegetett amiért néha eljártam szórakozni, vagy inkább tanultam és nem vele Skype-oltam... de közben azt állította, hogy neki az én jövőm/a mi jövőnk a legfontosabb.

Hirtelen elkezdtek zavarni a kisebb hibái. Idegennek érzem, ha találkozunk. Nem tudom már neki azt mondani, hogy szeretem, vagy hiányzik, mert tudom, hogy ez már egy ideje nem hangzana tőlem őszintén.

A szívem megszakad, hogy elmúltak az érzelmeim. Szeretnék ennek véget vetni. Szerintetek hogy mondjam el ezt neki így az ünnepek környékén? :S


2013. dec. 21. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd ezt:

Hirtelen elkezdtek zavarni a kisebb hibáid.

Idegennek érzem, ha találkozunk. Nem tudom már neked azt mondani, hogy szeretlek, vagy hiányzol, mert tudom, hogy ez már egy ideje nem hangzana tőlem őszintén.

A szívem megszakad, hogy elmúltak az érzelmeim. Szeretnék ennek véget vetni.

2013. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy beszélgetés közben,de így Karácsony előtt elég kegyetlen lesz

igaz utána is!

2013. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
karácsony előtt mondd el
2013. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki,nehogy mar hazugsagban eljel azert mert sajnalod neki megmondani es nem akarod megbantani.lehet durvan hangzik de en is igy vetettem veget a kapcsolatomnak es megertette.remelem tudtam segiteni
2013. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!