Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud segiteni valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segiteni valami tanaccsal?

Figyelt kérdés
Szoval en 15/F vagyok lassan 16/F es rengeteget hallok rola hogy a korombeli fiuk milyen eretlenek es en direkt nem allok le hulyeskedni mert lenne egy lany aki tetszik es azt akarom hogy komolyan vegyen szoval sosem hulyeskedek senkivel es a tanulast is nagyon komolyan veszem /4,6-os atlagom van/ emiatt megkaptam rengetegszer hogy nagyon komoly vagyok. Akkor most milyennek kene legyek hogy nem legyek komolytalan es komoly se?

2013. dec. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha néha hülyéskedsz, csak ne légy hülye! Egyébként a szüleidnek üzenem hogy gratula, te meg legyél büszke magadra, ritka az ilyen mint te :)
2013. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan legyel amilyen szeretnel lenni es amilyennek jol erzed magad. Ha igy jol erzed magad maradj ilyen. Amugy egy lany vagy fiu se erdemli meg, hogy megvaltozz miatta. Az jo, hogy jol tanulsz es nem viselkedel, mint a mai "meno" fiuk, de ha eszedbe jut egy vicc nyugodta elmondhatod csak ne legy pofatlan.
2013. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne komolykodj, mert csak egy besavanyodott tökfej leszel. Legyél élettel teli. A hülyéskedésnek és a komolyságnak is megvan a maga ideje. De ha erőlteted a komolykodást, visszatetsző...
2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!