Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszines néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszines néhány nő akiről nem is gondolná az ember?

Figyelt kérdés

24 éves koromig egy lerobbant 20 éves Suzukival jártam. 8 éves párkapcsolatban vagyok, első nagy szerelem, nagyon jól megvagyunk. Mostanra bejött egy nagy ötletem (több társammal) és sikerült hozzájutnom egy luxuskategóriás autóhoz. De nem is ez a lényeg. Hanem az hogy a párom barátnői akik eddig levegőnek néztek, rám se néztek amikor hozzám beszéltek, kinevettek a hátam mögött hogy milyen csúnya vagyok, most rámhajtanak rendszeresen és ajánlatokat tesznek.


Miért ilyenek az emberek? Mi változott? Ugyanaz vagyok. Ennyit ér egy autó? Már komolyan félek hogy nincsenek is őszinte, igaz, érdekmentes emberek.


Mit gondoltok?


2013. dec. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
miért foglalkozol ilyenekkel? a világ tele van pénzéhes ku_rvákkal, önző férgekkel, terrorizmussal, igazságtalansággal, meg lehetne sorolni a dolgokat. örülj neki, hogy te nem ebben a hazugságban élsz.
2013. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem felszínesség hanem anyagiasság.
2013. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...
2013. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig írom, hogy sajnos a pénz ennyit számít.

Mindig lepontoznak érte.

Most is le fognak de teszek rá, ha egyszer így van..!

2013. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kamukérdés. Jó próbálkozás, de szerintem az.
2013. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom hogy ilyenek ... Meg hogy a kedves, aranyos, okos, szép barátnőm ilyenekkel kénytelen barátkozni (munkatrásai). Viszont legalább látom hogy milyen sz*r emberek vannak. Vannak jó sztorik.


Az egyik csaj, aki eddig bíztatta a páromat hogy hagyjon ott és keressen egy "jó pasit" végre, ma felajánlotta négyszemközt hogy "játszadozhatunk kicsit" és msotanában azt mondja mindenkinek hogy milyen jóképű, vicces, egy csoda pasi vagyok :D

2013. dec. 21. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Inkább élvezd ki ha ilyen helyzetbe kerültél...

vagy röhögj rajtuk, vagy menj szépen sorba végig rajtuk...

üdv egy Trabantból

2013. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!