Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Titeket mennyire zavarna, ha a párotok karácsonyra más nőnek kézzel készített ajándékot adna?(festmény) Miközben ti úgy tudtátok, hogy nem szokott ilyet csinálni, csak nagyon különleges esetekben.

Közben én tudom, hogy nekem is szülinapomra tervez valami ilyesmit, úgy gondoltam milyen jó, tényleg úgy éreztem, hogy ezzel "kiváltságos" vagyok, de így valahogy elvesztette a varázsát a dolog...vélemény?



2013. dec. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezelőtt még nem kaptál tőle ilyesmit, akkor fura, de ha igen szerintem nem kell haragudnod rá.
2013. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a két emberen múlik. Minden ember másmilyen. Ehez kell az adott életszituáció, a férfi és a nő milyensége. Engem zavarna, de lehet nem kellene, hogy zavarjon. És az is normális, ha ez nem zavarja a nőt, mert feltételezhetjük, hogy kiegyensúlyozott, önbizalomhiány mentes és bizalommal teli kapcsolatban ez nem lenne probléma.
2013. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még nem kaptam tőle ilyen ajándékot, ezért volt nagy szó, mikor mondta, hogy csinálni fog valamit szülinapomra, és nem vesz. De most teljesen véletlenül tudtam meg, hogy másnak festett, és rosszul érintett, főleg, hogy nem szokott karácsonyra ajándékozni. Nem az első eset, hogy ilyenekkel azt érzékelteti, hogy ugyanolyan vagyok, mint bárki más, ezért zavar.
2013. dec. 21. 22:50
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:
Nem kell ennyire mellre szívni! Te is biztosan szoktál ajándékot adni a fiú barátaidnak szülinapjukra, vagy más ünnepekre. A karácsony az pont ilyen. Megajándékozzuk a barátainkat... Nem jelent túl sok mindent, nem kell irigykedned. Amúgy is, ki tudja, téged mivel lep meg karácsony este! :)
2013. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktam ajándékozgatni, ahogy ő sem, ezért nem értem most. Karácsony este semmivel, majd szilveszterkor találkozunk leghamarabb, távkapcsolatban élünk.
2013. dec. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!