Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan viselkedjek, hogy a barátom féljen, hogy elveszíthet? Hogy bizonytalanságban érezze magát? Ugyanis én is pont ezt érzem. Bevált ötletek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 22:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%

Sziiaa.:) Hát figyelj.. ez attól is függ hogy hány éves vagy és a párod hány éves.?

de ami szerintem mindig tuti módszer ha kicsit játszol vele.. meg viselkedj furán.. tégy úgy mintha megismertél volna egy másik srácot és nagyon boldog lennél ez miatt..

hát ezt tudom tanácsolni..:)

17/L

2013. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez miért is lenne jó?
2013. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig te érzed magad bizonytalanságban, addig ő biztosan nem fogja. Amúgy eléggé nagy hülyeség lenne kiprovokálni ilyesmit, több mint valószínű, hogy rosszul sülne el és a végén tényleg kidobna. Ne próbáld meg féltékennyé tenni és ne viselkedj vele direkt flegmán, ettől csak kiábrándulna belőled.. ez csak a filmekben létezik.
2013. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az jutott eszembe, hogy csökkentsd le azokat a megkereséseket amiket te kezdeményezel felé. Pl ha eddig minden második nap felhívtad, akkor teljen el annyi idő, míg már ő keres meg téged. Ha smst ír, ne válaszolj rá azonnal, vagy csak másnap mondjuk.

Ha fent vagy fb-n és ott kommunikáltok, akkor pár napig kapcsold ki a chatet hogy ne lásson, és ne is írj rá.


Így kiderül mennyire vagy neki fontos, észreveszi e, vagy jól elvan nélküled is. Mert ha ez lesz a vége akkor legalább tudni fogod hogy nincs túl sok értelme a kapcsolatnak, mivel nem jelentesz neki sokat.


27/N

2013. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

kizárom a taktikát


undi-bundi 100%

2013. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azért van erre szükségem egyébként, mert ha én nem válaszolok azonnal, szóval nem állok készenlétben, kiveri a balhét. Viszont ő pl. akkor hív ha éppen ráér, stb. Egyszóval én legyek mindig "adott", de ő nem mindig az. Vagyis tök természetes, hogy vagyok neki.(tipikus férfi-hozzáállás). 23L-22F
2013. dec. 22. 07:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi jóra nem vezet. Inkább nőj fel!
2013. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éreztesd vele hogy nem állsz mindig készenlétben....
2013. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy remek ötletem, nem is tudom, hogy jutott eszembe: beszéld meg vele.
2013. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem már vele 100-szor. Egy darabig működik, aztán minden kezdődik elölről.
2013. dec. 22. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!