Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak alig van ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak alig van ideje rám, de nekem szükségem van arra, hogy velem legyen. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Bővebben (természetesen nem azért merült fel bennem a szakítás, mert most nincs ideje):

Én 15 voltam amikor összejöttünk, ő 17. 11 hónapig együtt voltunk, kb. együtt éltünk, mindennap egymásnál aludtunk, közös baráti társaság, rengeteg programunk volt stb. Aztán szakított velem, csúnyán összevesztünk, kavargatott pár lánnyal de utána visszakönyörögte magát, hogy iszonyatosan hiányzik és én vagyok az Igazi blabla, és mivel nem tettem túl magam rajta, adtam neki egy második esélyt.

Ez volt másfél éve, aztán egy fél évig folytattuk ahonnan abbahagytuk, jól éreztük magunkat egymással, de utána megszaporodtak az otthoni teendői és alig tudott velem lenni (az anyukájával és a mamájával él, és sokat kell fát vágnia/pakolnia meg ilyenek). Sokkal kevesebbet vagyunk együtt, alig vannak közös programjaink.

Már ez megy egy éve. Én meg időközben (mániás) depressziós lettem, önértékelési zavaraim vannak, senkinek a társaságára nem vágyok csak az övére, azt akarom, hogy sokat legyen mellettem mint régen, de tudom hogy ez kivitelezhetetlen, mert otthon dolgoznia kell. Viszont sokszor lemond egy csomó programot 1-2 órával előtte, és olyankor nagyon ideges szoktam lenni, mert annyira beleélem magam hogy végre vele lehetek, meg néha már beképzelem, hogy más lányokkal találkozgat meg ilyenek. De ha lenyugszok tudom, hogy nem csalna meg, de sokat szoktam rajta filózni, hogy benne van a pakliban.

Egyébként amúgy sem teljesen tökéletes a kapcsolatunk, mert a mai napig egymás fejéhez vágjuk (általában én kezdem) azokat a dolgokat, amik addig történtek a másikkal, míg nem voltunk együtt. Meg azóta már egyszer-kétszer okozott nekem csalódást, de úgy látom hogy teljesen megváltozott (jó irányba) és sosem hagyna el semmiért.

Én nagyon-nagyon szeretem őt, és nem akarok vele szakítani, de még nem állt teljesen helyre a bizalmam, és így nem is tud, hogy alig vagyunk együtt:(

Bocsi, lehet nem volt túl sok értelme kiírni ezt a kérdést, de azért jól esett kiírni magamból. Szivesen meghallgatok véleményt/tanácsot és köszi hogy elolvastátok.

17/L


2013. dec. 22. 00:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hiányzok*
2013. dec. 22. 00:26
 2/14 anonim ***** válasza:

Még csak 17 éves vagy. 15 éves korodtól együtt élsz valakivel. Én azt mondom, hogy inkább az iskolára fordíts annyi energiát, mint a fiúzásra. Sosem késő.


És ha tudod, hogy depressziós vagy, akkor menj el szakorvoshoz. Ez betegség, ugyanolyan komolyan vedd, mintha vakbélgyulladásod és komoly fájdalmaid lennének.

2013. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, csak az első másfél évben olyan volt, mert állandóan együtt voltunk, vagy nála vagy nálam:)

Egyébként az iskolát nem tartom annyira fontosnak, hogy kidobjam miatta a barátomat :)

Tudom, hogy el kéne mennem orvoshoz, mert nagyon sz*r helyzet, de még attól is rosszul vagyok, hogyha felszállok a buszra :/ Egyszerűen nincsen életkedvem.


Köszi, hogy válaszoltál.

2013. dec. 22. 00:34
 4/14 anonim ***** válasza:

És ki állít válaszút elé? Azon komolyan el kéne gondolkoznod, mert az nagyon nincs jó szándékkal irántad.


Képzeld, sok embernek van barátja/barátnője IS és jár iskolába IS.

2013. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy én is teszem :D Sztem itt félreértés történt :D
2013. dec. 22. 00:42
 6/14 anonim ***** válasza:
gyökér szüleid lehetnek, jól hagytak elkanászodni. most meg nem kezeltetnek
2013. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de inkább Te vagy a gyökér, mert ismeretlen embereket ok nélkül legyökerezel.
2013. dec. 22. 00:50
 8/14 anonim ***** válasza:

" mindennap egymásnál aludtunk, "


már itt látszik mit tettek.

2013. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha most hiányolod a barátod akkor szakítás után nem fogod ?
2013. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: Mit tettek? Ja, tényleg. Egy tolvaj gyilkost neveltek belőlem! :D

A barátom anya gyerekkori barátnőjének a fia, és nagyon jó a 2 család viszonya. Nem azért vagyok depressziós, mert sok időt töltöttem a barátommal. Ő sokat segített nekem, mert mindig is nagyon labilis voltam idegileg(ahogy anya is,szvsz tőle örököltem), nélküle már nem is lennék szerintem. De ezenfelül még nem érzem magam úgy, hogy elb*sztak a szüleim. Ha lehetne is oka a szociális fóbiámnak, azok az általános iskolás balhéim voltak, de anya mindig kiállt mellettem.

Egyébként sem ez volt a kérdésem.


#9: Dehogynem. Vele képzelem el a jövőmet, szóval biztos összetörnék. De most is szenvedek a hiányától, nagyon.

2013. dec. 22. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!