Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondjaim vannak a pasimmal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondjaim vannak a pasimmal! Légyszi adjatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

Szóval...

Világ életemben elítéltem az olyan embereket akiknek lételemük az alkohol. A párom mielőtt megismerkedtünk, rengeteget ivott, ezt ő maga is bevallotta. Miattam minimalizálta ezt alkalmankénti haveri társaságos sörözésre. Akkor sem rúg be, de egy 5-6 sör minimum lecsúszik. Én ezt is nagyon nehezen nyelem le, főleg hogy tudom milyen volt az előéletében és félek, hogy vissza fog majd egyszer csúszni. (Nevelőapámból kiindulva, mert ő se veti meg a piát és ő is ígérgetett anyámnak aztán sose tartotta be, meg szerintem mindenki tudja, hogy mennyire hihetőek ezek a fogadkozások olyan embernél, aki igenis sokat iszik) Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudom tolerálni a sörözgetést se. :( Egyébként külföldön élünk, ott kint nincs neki más, csak a munka, meg én igazából. Ott kint is megiszik kb 3-4 doboz sört 1 hét alatt otthon, az talán még elfogadható lenne. Viszont 2 havonta járunk haza kb 2 hétre, olyankor mindig a haverokkal összeülnek inni és ez nagyon zavar. Gondolkoztam már azon is, hogyha itthon élnénk (vagy mi lesz ha egyszer hazajövünk) szerintem sokkal többet inna, mert lenne kivel és azt a kapcsolatunk igencsak megsínylené.

Volt még egy dolog amivel eléggé megbántott a napokban...

Elmentünk egy kajáldába, hogy onnét hozunk haza valami meleg kaját. A pult mögött egy csinos lány állt, kedves volt és közvetlen. A kedves párom meg azonnal nekiállt vele jópofizni. Megkérdezte a csajtól, hogy itt dolgozik-e még XY, mert ő ismeri és neki is volt alkalmazottja az az illető, előadta a csajnak a nagymenőt, hogy neki van egy vállalkozása itthon (kocsma természetesen). Meg össze vissza röhögcsélt, poénkodott a csajnak széles vigyorral a pofáján... Vagyis kőkeményen flörtölt vele, és k*rv*ra lesz@rta, hogy ott állok mellette én, akit állítólag imád. Mikor kimentünk a kocsiba nagyon összevesztem vele ezért. Már többször bocsánatot kért, de nekem ezek a dolgok erőteljes figyelmeztetőül hatnak, hogy nem fogom bírni mellette, ha ő így viselkedik. Tegnap összepakoltam a cuccom, és majdnem hazautaztam anyámékhoz azzal a döntéssel, hogy nem megyek vissza vele külföldre és befejezem a kapcsolatot, mert nekem nem fekszik a pia, és a következő alkalomnál, mikor megaláz azzal, hogy a szemem láttára flörtöl, valószínűleg ott helybe leb@asznék neki egyet. Az eszem szerint elhagynám. A szívem tartott vissza a minap, hogy hazamenjek mert szeretem. De azt is tudom, hogy nekem nem erre van szükségem. Belül úgy érzem, hogy a kapcsolat rövidre zárása lenne a helyes, csak még nincs hozzá erőm. Ő 31, én 24 éves vagyok. Tanács?


2013. dec. 22. 06:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én elhagynám a következő ilyen helyzetnél egyből, az már régen rossz hogy nem tartja be a szavát és még flörtölget másokkal... vagy amit tehetsz még az az, hogy te is a szeme láttára flörtölgetsz, hogy átérezze mit éreztél amikor ezt tette veled.
2013. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobb ha elhagyod. Kutyabol nem lesz szalonna. Ha ennyire nem tudod toleralni az alkoholizmusat (ez ertheto) akkor jobb meg most lepned. Nem fog megvaltozni, kinlodas lesz az elet vele. Menj keress masikat.
2013. dec. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3-4 sör hetente? Ne viccelj már. Van ismerősöm aki kétnaponta 6-7 sört megiszik esténként mindezt munka után ami tisztességesen el van végezve. Semmiféle konfliktus nincs ebből. Attól mert esténként megiszod a sörödet semmi rosszat nem jelent.
2013. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ő lehet tényleg szeret de te nem szereted és megpróbálod számodra szerethetőbbé tenni de ezzel az ő vágyaiba gázolsz bele ami nem a szeretet jele.Jobb lenne ha hagynád mert te nem tudod elfogadni őt és akkor már megette a fene.
2013. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a 3-4 sör a legnagyobb problémám, hanem az, hogy mértéktelen mennyiségű alkoholt fogyasztott évekig, amit a barátai is igazoltak és ő maga is bevallotta, hogy durván piált. Nem szeretném, ha visszacsúszna és én innám meg a levét.
2013. dec. 22. 08:11
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

az a mult, kislany

ne legyel domina, v borulsz mint a domino.

2013. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti a "nőket", tegnap is volt egy incidens, ennyire nem durva, de nekem elég volt, nálunkbis nagyon rezeg a léc!
2013. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező

Csak szólok, hogy sokan piáltak igen masszívan fiatalon :)

Azért mi az egyetemen nem voltunk kispályásak :D


Manapság meg szinte sosem iszom, csak ünnepekkor.

Nem kéne felfújni pár sört egy héten.


A csajos történethez nem tudok mit mondani.

Ott kellett volna lennem, és hallani/látni a történteket.

Ugyanis az alkoholos példából kiindulva nem vagyok biztos abban, hogy valóban flörtölt, nem csak te fújod fel ezt is. Lehet csak kedves volt vele, te meg ebből is vizionálsz. Szóval a kajáldás sztorit nem értékelném, mert nem tudni, hogy így volt e.


A tanácsom:

A legjobb úton haladsz afelé, hogy elüldözd ezzel a rövid pórázzal. Ha valóban flörtöltek és nem csak te fújod fel, akkor pedig nem kicsi a baj, gyakorlatilag hetek kérdése, és el fog hagyni.


HAGYD BÉKÉN, ha nem akarod elveszíteni

2013. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el...
2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd el, minél gyorsabban!


30+F

2013. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!