Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt korban ugye nem igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban ugye nem igaz, az mint tiniként, hogy akkor is szerelmes lehet egy szép lány egy fiúba ha nincs semmije sem?

Figyelt kérdés

Tehát tiniként volt, hogy csak egy kis zsebpénz elég volt, plusz egy virág, udvarlás és már enyém is volt egy egy szép csaj. Nem volt se kocsim, se pénzem, semmim.

Most 24 évesen már nem igen díjazzák ezt a lányok. De még azt sem, hogy nem külön lakom, nincs kocsim, nincs túl sok pénzem.


Szóval azt akarom megtudni, hogy azok a pasik, akik viszik valamire és van saját egzisztenciájuk, sokkal jobb eséllyel találnak valódi szerelmet ugye? Mert nekem így jön le, akárki akármit mond.


2013. dec. 22. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Hát jah, ilyenkor már nem úgy megy.

A nő szülni akar, ahhoz meg kell a pénz.

Szal 25 felett a romantikus séták már kevesek, de nagyon...

2013. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól látod barátom
2013. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kíváncsi a válaszokra, minek írtad ki a kérdést? Tényleg ekkora idióta vagy?


1-eske, 26 vagyok és baromira nem akarok szülni, a pasim csóró és imádom.

2013. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Na meg a mai lányoknál nem az igaz szerelem dominál, inkább a pénz, kocsi lakás, na meg a féktelen szórakozás a prosti szintű dugással!
2013. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jól van, hidd el, h ha majd egy életképes, igazi férfi lesz melletted, akkor rájössz, h szeretnél szülni.

Sőt azt fogod kérdezni, h minek voltam együtt eddig ezzel a luzerrel.

2013. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy olyan fiúval vagyok együtt, aki a szüleinél él, és nem állnak valami jól. Viszont ha nem látnék benne lehetőséget, hogy akar valamire jutni az életben, akkor elhagynám. Ez alapvető túlélőösztön, egy társra van szükségem, nem egy link alakra, akit nekem kell rendeznem. Szükségem van arra, hogy a bajban támaszom legyen, és lehessen vele családot alapítani. Lehet, hogy ettől számító leszek, de akkor vállalom azt is, bár számomra ezek alapvető dolgok.

Szóval bárhogy is állsz most, ha tudsz küzdeni egy kedvezőbb életért, azt szerintem a legtöbb lány értékeli.

2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban más a dolgok állása, szal ebben a korban azért már kell valamit virítani, szal nem árt, ha van egy kocsid, jól fizető állásod meg stb.
2013. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj a hozzáállásoddal, hogy még csak nem is feltételezed, hogy ezeket a dolgokat egy nő simán összehozza magának egy férfi nélkül is. Nekem pl sikerült. Ezért nem aggaszt, hogy csóró a pasim. Legalább szeret. Na mindegy, nektek úgy is hiába beszélek, mert úgy is szemellenzősök vagytok, arról nem is beszélve, hogy a normális nőket észre sem veszitek, csak azokat, akik a diszkóban rázzák magukat. Gőzötök sincs az igazi életről.
2013. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Van külön lakásom, autóm, átlagos,. itt bevallhatom mert anonim, 190 e Ft-os fizum amiből egyedül jól megélek.

Állítólag hülyén sem nézek ki.

Eddig 3 barátnőm volt fél év illetve 1-2 év kihagyásokkal mert volt h nem jött össze.


Ha az egzisztenciám miatt lakás autó fizu miatt kellek egy nőnek akkor húzhat a francba!

2013. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mennek mindig erre. Főleg ha van gyermekük.


Én 16/F vagyok, a párom 24/N és van egy 11 hónapos kisfia. Nem az enyém, még az előző párjáé. 1 hónapja együtt lakunk. Nincs kocsim, nincs pénzem, nem vagyok egy álompasi (hosszú hajú rocker vagyok), a diákmunkából épp hogy megvan az albérleti díj+rezsi, az ő munkájából megvan a kaja. Egyéb kisebb ruházati dolgokra meg ilyesmikre pedig mindkettőnk családja segédkezik.


És nem pótapát keresett a gyereknek, hanem magának társat. Ugyanis azzal együtt szeretett belém, hogy tudta, délelőtt tanulok, délután dolgozom, tehát kora reggel megyek, késő este jövök. És amikor összejöttünk, akkor még szó se volt közös lakásról meg ilyenekről. Szimplán csak két külön házból a párkapcsolatról volt szó. A közös lakás saját ötletem volt mert azért így mégiscsak kényelmeseb. A barátnői elmondták nekem, hogy azt mondta nekik a párom még az elején, hogy ő akkor is velem akar lenni, ha én nem veszek részt a gyereknevelésben.


Szóval az itt felsorolt válaszolóknak, és a kérdezőknek is erőteljesen kihangsúlyozom, hogy felejtsék el az általánosítást, mert mindegyik máshogy gondolkodik. Nem lehet korcsoportra szedni még "körülbelülre" sem a gondolkodásmódot. Neveltetés kérdése.

2013. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!