Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el h szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el h szeretnék barátomnál aludni?

Figyelt kérdés

Majdnem 9 hónapja együtt vagyunk barátommal és szeretnék végre ott aludni nála csak nem tudom hogyan is kérdezzem meg mert eléggé félek attól h nem lesz a válasz.

Hogyan kérdezzem meg?

16/L



2013. dec. 22. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

-Anya?! Jövőhét szerdán szeretnék Jóskánál aludni. Tudom hogy még csak 16 éves vagyok, de úgy érzem eljött ennek is az ideje. Nem tudom hogy mi fog történni, de ha úgy alakulnak a dolgok mindketten tisztában vagyunk az óvszer fontosságával.

Ez csak egy példa, én így adnám elő anyumnak. Bár én anyámmal rendkívül jó kapcsolatot ápolok gyerekkorom óta.

2013. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem 9 hónap után egy ilyen kérdés nem okozhat gondot. Ha nemleges lesz a válasz akkor nyilván lesz rá magyarázat.
2013. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is lehet gond, az én barátnőm anyja azon akadt ki, hogy megcsókoltam a lányát (fél év után). Vannak olyan szülők akik túlságosan óvják a lányukat, de idővel csak megenyhül.
2013. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő kommunikációval!
2013. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 6hónap után kérdeztem meg csak simán hogy ott e aludhatok. A válasza azt volt h nem. Megkérdeztem h miért azt mondta hogy csak -.-... Hát igazából nincs semmi ha nem engedi. De egy próbát megér szerintem :)
2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
huhh azért szerencsére a csókon nem akadnak ki szal annál kicsit jobb a helyzet de igazából nem tudom h reagálnának...de azt hiszem erőt gyüjtök és megkérdezem:)
2013. dec. 22. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 2 hét után megengedték, mikor itt volt a pasim elkért és ennyi :) 16/l
2013. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónap után megengedték az együtt alvást, nem ezen fog múlni, hogy lefekszetek vagy sem, vagy milyen lesz a kapcsolatotok. Mi sokat aludtunk úgy együtt, hogy nem volt semmi. Aztán mégis már hosszú évek óta együtt vagyunk.


Ha nem engedik meg, azzal csak elérik, hogy titkolózni fogtok, meg kiskapukat keresni, szóval szerintem mindenképpen próbáld meg. :) Sok sikert!

2013. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%

Szerintem 16 évesen még nagyon nincs itt az ideje az együtt alvásnak. Mert gondolj csak bele, most 9 hónapja együtt vagytok(vagyis mostmár 10-11), most nyilvín imádjátok egymást meg minden. De mi lesz később, ha most elkezdtek egymásnál aludni, mi lesz később, mi fogja feldobni a kapcsolatotokat, ha már most megtesztek egy nagyon fontos lépést, mert az összeköltözésig szerintem sokat kellene várni. Hamarabb meg fogjátok unni egymást, ha ilyen gyorsan akartok haladni. Szerintem még korai.

16/L

2014. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!