Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyenkor mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem vagyok egy féltékeny típus, mert úgy gondolom, hogy ha valakivel együtt vagyok, akkor az azért van, mert mindketten szeretjük egymást.


Barátom is hűséges típus, legalábbis eddig minden azt bizonyítja. :) Ma délelőtt beszélgettem vele, kérdeztem, hogy hogyhogy ilyen későn kelt fel? Az volt a válasza, hogy "egy kis dolog volt" és fél 3kor feküdt le. Kérdeztem, hogy az mit jelent, de azt írta, hogy "már nem emlékszem", ami nyilván nem így van. Ezért mondtam neki, hogy oké, inkább jobb, ha ejtjük a témát, nem tudom mire gondoljak. Erre ő azt mondta, hogy biztos túl nagy a fantáziám.


Ilyenkor ti mire gondolnátok? Kérlek, normális válaszokat írjatok!


20L 19F


2013. dec. 22. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán inni volt , vagy kockult csak nem meri bevallani :'D Ismerős helyzet
2013. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
81%
letöltődött végre az új assassin's creed...
2013. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
verte egész éjjel
2013. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!