Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú akit megcsaltak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú akit megcsaltak, hogy változik meg?

Figyelt kérdés
Mármint ha egy volt kapcsolatba a lány megcsalta többször a fiút, hazudott neki stb. egy új kapcsolatba a fiú, hogy viselkedhet? Bizalmatlan? Ha érez valamit, elmondja vagy inkább letagadja?
2013. dec. 22. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizalmatlan lesz.Rosszabb esetben ő is átbassza a csajokat.Talán joggal?
2013. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
emberfüggő de én bizalmatlanab lennék tudok olyat aki pedig onnantól stintén megcsalná az amugy teljesen ártalmatlan uj párját..
2013. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából, nem olyan fiú aki megcsalós fajta. vagyis nem annak tűnik. De állítólag nem érez semmit mégis velem szeretne lenni, legalábbis ezt mondta. Szeret velem lenni, kedvel. A szüleinek szeretne bemutatni, ahogy a barátainak is.
2013. dec. 22. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
himsoviniszta lettem
2013. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak immár 3 és fél éve. Azóta nem is kezdtem komoly kapcsolatot senkivel sem, attól független utána voltak kisebb-nagyobb kalandjaim, mert azoknak több értelmét láttam a történtek után. Igen, bizalmatlan voltam eléggé, mondhatni...

Mostanában döntöttem úgy, hogy kapcsolatot kellene valakivel teremteni újra. Azonban sokat tanultam a történtekből és igyekszek nem elkövetni azokat a drasztikus hibákat mint régebben. Ugyanis én is eléggé hibás voltam, hogy a párom elhidegült tőlem. No meg hozzám való társat szeretnék választani nyitott szemmel. Azt megtanultam ha nem a józan eszemre hallgatok abból csak baj lesz.

Így hát ha akad egy leányzó és sok mindenben nem passzolnánk, ami mondjuk ismerkedős randin derülne ki akkor tudok nemet mondani és viszlát.

2013. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából az érdekelne, hogy ha állítása szerint nem érez semmit miért közeledik így felém? de akkor nagyjából úgy veszem ki, h ilyenkor a férfiak is bizalmatlanabbak és nem igazán játszanak nyitott lapokkal, főleg ha x éven kersztül hülyének voltak nézve az ex kapcsolatba.
2013. dec. 22. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mikor megcsaltak kb 2 évig csak kihasználtam a nőket.

De mikor megtaláltam azt akit szeretek, többé nem gondoltam másra.

2013. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végleg bizalmam vesztettem. Nem bízok se emberben se istenben. Viszont az üzleti életben nagyon nagy király lettem, hála a bizalmatlanságomnak!
2014. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!