Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megígértem a csajnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem a csajnak, hogy elkísérem orvoshoz, de nem mentem. Kiakadt rám, hisztizett egy órát, hogy nem akar velem beszélni. Jogosan?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a csajjal évekkel ezelőtt, de állítása szerint link voltam, meg megbízhatatlan és kidobott.


Addig könyörögtem meg bizonygattam neki, hogy most adott egy második esélyt is. Az a helyzet, hogy volt már akkor nőm, de annyit pedáloztam az exnek, hogy a végén két csajom lett. Egyikse tudott a másikról. Tök jól elvoltunk így 2 hónapig, de tegnap a ex-csajnál kiszakadt az óvszer. Se meló se pénz, nem akartam esemény utánit de ő ragaszkodott hozzá. Annyit kért, hogy legalább kísérjem el, ha másra nem vagyok képes, de ezt se akartam ezért azt mondtam, hogy dolgom van előtte, és majd hívjon ha megy.


Elmentem a csajomhoz, ő meg hívott egy csomószor, de lenémítottam a telefonom, hogy ne csöngjön.

Este felhívtam, hogy bocs, meg láttam, hogy keresett, de elfelejtettem. A fejemhez vágta, hogy régen is ilyen voltam, ha nem akartam valamit, akkor nem vettem fel a telefont. Ideges lettem, hogy minek rinyál és közöltem, hogy szex közbe nem veszem fel. Elszóltam magam, erre még idegesebb lett. Látni se akar, azt mondta, hogy élete hibája, hogy leállt velem kétszer is.


Most akkor mivan? Nekem kell midnkét nő, nem tudok dönteni, de ez a hiszti sok volt.


2013. dec. 22. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem apa leszel te féreg :D
2013. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
most majd jönnek a kommentek hogy mekkora egy ganéj gyerek vagy teljesen JOGOSAN FŐDET Rád!!!!!!!!!!
2013. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
Ezt ma álmodtad? Szép történet
2013. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jogos

egy csótányban több érzelem van mint benned bar.oma.rc

2013. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Látom neked is megfeküdte a gyomrod a mézeskalács, hogy ilyeneket képzelődsz.
2013. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is akkora EQ nulla vagy, hogy egy kéthetes túrabakancs érzelmi szintjén állsz...
2013. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is erről volna szó: megígérted, és nem tartottad be.

TE mitől lettél ideges????

2013. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fake sztoriaiddal a haverokat szórakoztasd.
2013. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem fake, nem kamu.

De bárcsak az lenne.

Azért lettem ideges, mert fáraszt a hisztijeivel.


Haver is azt mondta, hogy gyökér vagyok ő se ért meg.

2013. dec. 22. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig képzeld el, te mit szólnál, ha veled tennék meg ugyanezt.
2013. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!