Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Nincs sok ötletem, maximum 8ezer forint èrtèkben szeretnèk, de jó lenne kevesebböl megúszni. az èn ajándèkom az, hogy elmegyünk wellnesselni. Gondoltam valamilyen fèrfi csomagra amiben van minden pl. borotvalkozó zselè, krèm, stb. vagy valamilyem márkás parfüm csak nem tudom melyik tetszene neki , ruhára is gondoltam csak azokkal is ugyanaz a bajom. Ötletek? Alkoholt ritkán iszik szóval az is kilöve. mondjuk gondoltam arra hogy kap egy üveg absinthe-ot, ès egy body shop-os absinthe-os kèzkrèmet hozza, mert azèrt sztem annal örülne.... Segítsetek!!!
2013. dec. 22. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

én vettem egy antikolt hatású fa ládikát (690 ft) és teleraktam égetett szélű kis levelekkel amikben idézetek/emlékek/zeneszámok vannak, olyanok amikről eszébe fog jutni egy-egy közös emlék... :) a kis tekercseket meg viasszal zártam le... :)

16/L

2013. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
parfüm az jó lenne:)
2013. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karcsonyra italt nem illik (csak olyannak akinek nincs ötleted..főnök, munkatárs...stb)

A kozmetikai csomag ugyanez.. Ötlettelen...


Hamarabb sál sapka kesztyű...

A parfüm is jó, de csak akkor ha ismered az illatát...


Nem ismerjük a barátodat, hogy olyan ötletet adjuk, ami tuti ász..

Én a páromnak vettem egy pénztárcát, és egy képet (amit kinézett magának már)...

2013. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a karacsonyi csomag azert lenne jo mert mondta hogy o nem ert az ilyenekhez es mindig az en kozmetikumaim.lopja le pl. kezkrem
2013. dec. 22. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah persze így más a gyek fekvése:)

De mellé vmi maradandőt is adj..apróságot

2013. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy pl body shop kendermagolajos szettjet rendeljem meg, vagy white musk szettet amiben van parfum bar az illatat nem vagom, vagy egy absintheos kezkrem+ meg valamit neznek boltokban bar otletem sincs, vagy manna borotvalkozo csomag..
2013. dec. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!