Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnak számítok, vagy lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak számítok, vagy lenne még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, aki azt hiszem, elég bonyolult személyiség, de azért próbálom valahogy felvázolni a helyzetet. Évek óta ismerjük egymást, számtalanszor viccelődünk, beszélgetünk, stb. Mégis azt érzem, hogy csak másodlagos ember vagyok, csak akkor fordul hozzám, ha épp nincs ott valaki, akivel "jobban" érezhetné magát. Ha viszont beszélgetünk, akkor gesztusokkal, apró figyelmességekkel szinte mindig elhiteti velem - ha akaratlanul is-, hogy esetleg nem csak én szeretnék többet.

Pár nappal ezelőtt elköszönésnél mondta, hogy este írjak rá, és folytatjuk a beszélgetést..Én megtettem, azonban ő csak két rövid mondattal reagált, és azok is elég nyilvánvalóan tükrözték, hogy semmi kedve beszélgetni velem. Azóta még nem találkoztunk/beszéltünk egymással. Nem tagadom, teljesen elbizonytalanodtam.


A probléma ott kezdődik, hogy ő roppant módon tudja palástolni a saját érzéseit.. Tegyük fel, hogy nem vagyok esélytelen..Bátran állítom, hogyha még megkérdezném, akkor is csalódnom kellene, mert nem vállalná fel, hogy akar tőlem valamit. Szégyellne a többiek előtt, vagy csalódna, hogy nem vagyok egy bombanő.. Magában sem tisztázta, hogy mit akar? Igazából fogalmam sincs..


Mit tegyek?



2013. dec. 22. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele


majd észreveszi magát

2013. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beleképzeled a dolgokba azt, hogy lenne esélyed, az meg, hogy kedves veled, vagy felajánlja a beszélgetés folytatását az csak egy gesztus, bár könnyen lehet, hogy közbejött valami és nem volt ideje/ereje/kedve veled beszélni akkor, szóval egy esetből nem lehet következtetni. Én azt tanácsolnám, hogy próbáld kideríteni, hogy mennyire kedvelhet, menj biztosra, mert könnyen rámehet kettőtök kapcsolata egy ilyen próbálkozásra.
2013. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt. Volt már arra is példa, hogy lekéstem a buszom, és mondta, hogy menjek hozzájuk amíg várnom kell, vagy akár ott is aludhatok, ha szeretnék, pedig tényleg csak másfél órát kellett volna várnom. És ehhez hasonlók.
2013. dec. 22. 15:21
 4/4 anonim válasza:
Nem érdemes ilyenekre időt pocsékolni akik csak játszanak veled..akármennyire is fáj szerintem hagyd ott és keress valaki mást.Én szurklok hogy jólvégződjön:)
2013. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!