Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már olyan egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan egy pasival, hogy mindent elbaszott a csajnál, és úgy érezte, hogy már semmi esélye, meg a csaj is mondta, és még is vissza ment hozzá?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem.
2013. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Velem most ez van..aztmondta hogy ne irjak neki többé vagy letilt..mindent elbasztam..de aztmondta,hogy még szeret..szerintetek egyszer megfogja gondolni magát?
2013. dec. 22. 15:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hagyd. még annyit írhatsz, hogy tudja hol talál meg.
2013. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben, csak annyi különbséggel, hogy én vagyok a nő. Barátom nagyon megbántott, elegem lett és otthagytam, mondtam is neki hogy ne keressen többet. 3 hónapon át küzdött értem, mindent bevetett és visszamentem hozzá, ez alatt az idő alatt bebizonyította mennyire szeret és tetszett, hogy nem adta fel, na meg én is szeretem és új esélyt kapott. Azóta eltelt 2 év és boldogok vagyunk! szóval én azt mondom sikerülhet, bár hozzátenném, nem vagyunk egyformák, ez csak az én esetem. Sok sikert, szerintem ne add fel! Ja és szerintem az is számít mit tettél, mert én pl a megcsalást nem bocsájtanám meg:S
2013. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt tettem,hogy elmondtam mindenkinek a titkainkat,mindenki erről beszélt..meg erőszaos voltam vele..nem engedtem,hogy a barátnőivel legyen,meg nem engedtem el bulizni..mindenbe beleszóltam....hazudtam neki..meg ha nem ugy volt valami ahogy én szerettem volna..akkor rángattam..nem gondolkoztm..:/ Hogy tudnám vissza nyerni bizalmát?
2013. dec. 22. 15:33
 6/20 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem,hogy ez már a hamadik esélyem lenne..
2013. dec. 22. 15:39
 7/20 anonim ***** válasza:

sehogy


nem is érdemled meg

2013. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Na ez már egy tök jó dolog szerintem hogy látod mit rontottál el. Ezt elmondhatod neki, hogy beismered a hibáidat és változtatni fogsz rajta, adjon még egy esélyt hogy ezt bebizonyíthasd. Ha szereted ne add fel szerintem. Ezek olyan dolgok amiket jóvá lehet tenni én azt gondolom!
2013. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de már 2 hónapja ezt fújom neki,hogy mennyire szeretem..meg hogy bármit megtennék érte..békén hagytam néha olyan 1hétig..de nem vátozott semmi..utána megint rá írtam..hogy bocsásson meg met nagyon szeretem és bármit megtennék érte de nem..aztmondta hogy elakarja felejteni ezt azt egészet..2 napja irtm neki hogy most már nem irok..de ha egyszer meggondolod magad akkor irj:)...aztirta oké:)....mondom 2 hónapja ezt fujom neki de nem akar..még találkozgattunk is..és akkor is mondtam neki de nem tud megbocsájtani..mit tegyek??
2013. dec. 22. 15:49
 10/20 anonim ***** válasza:
nem érdemled meg ... eddig kellett volna gondolkozni
2013. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!