Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottunk a barátommal két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a barátommal két hete. Voltam nála és békébe váltunk el. Lehet hogy össze jöünk újra?

Figyelt kérdés
Voltam nála megint mint barát filmeztünk.és átkarolt az úgy oké is.aztán szájra puszi és csókolóztunk ilyenek.egyhelyen újévezünk is.mindennap beszélünk.ott is aludtam reggel jöttem haza.nekem elég szar igy h nem tudom mi van vagy mi lesz.de nem mertem meg kérdezni h most mi a helyzet akkor.hadd gondolkozzon el rajta.
2013. dec. 22. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az, h ne csodálkozz ha azt mondja, h "Húzz a p.icsába, mi már szakítottunk!" Ennyit a női büszkeségről, h átmész hozzá filmezni és adod alá a lovat! "Voltam nála megint mint barát filmeztünk."- Ez mi?? Mint barát? Amelyik szerelemből barátság tud lenni, az sosem volt igazi!
2013. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most jól megkavartad magadnak a dolgokat. Szakítottatok, erre leállsz vele csókolózni? Az lesz a vége, amit az első írt, esetleg több is történik, a másik pillanatban meg majd azt látod, hogy más lánnyal van együtt, és nem lesz jogos a kiakadásod. Simán kihasznál és bizonytalanságban tart.

Magadnak is határokat kell szabnod, és neki is.

2013. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy sokat gondolkozik ezen,maximum majd kihasznál.
2013. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlít a helyzetünk. Sosem néztünk focit, de mikor a magyar válogatott játszott, akkor azért ha tehettük, megnéztük az utóbbi fél évben. Szóval már jó előre megbeszéltük, hogy majd megnézzük azt a bizonyos meccset, de a meccs hetén szakítottunk. Megbeszéltük, hogy azért a jó viszonyt fenntartjuk, átjön, és megnézzük. Közben ugyanúgy törtnétek dolgok, de már teljesen másképp, amolyan búcsú... és való igaz, hogy utána csak összezavartuk egymást, a dolgokat is. Ha vége, akkor vége. Megnehezítette a helyzetet, hogy egyik pillanatban a tv előtt egymást karoljuk, félidőben meg felnéz Facerebookra, hogy hátha az a bizonyos újabb személy írt-e neki. Csak rontott a helyzeten az egész.

Szóval, én saját példámból kiindulva azt tanácsolom, hogy egyértelműen mondjátok ki, hogy mi is van, és tartsátok magatokat hozzá, mert így az egyik fél nagyon sérülhet.

19/F

2013. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hozzá teszem szeret, és nem kell neki más.ja és nem használna ki.nem olyan.hát az olyan barátság h mind ketten szeretjü egymást. az utolós válaszadó ad értelmest választ a többi nem..
2013. dec. 22. 16:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Különben meg ő hivott...
2013. dec. 22. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen megkérdezném a korodat, de inkább ne is firtassuk, mert lehet elszörnyedek, h a korodhoz képest mennyi eszed van! Drága kérdező: Ha ő tényleg szeret téged akkor miért szakítottatok?! Igen, ő hívott át filmezni és te mint egy kiskutya ugrottál is neki! Ez szerinted ok? Te tudod...Az meg, h kinek a válasza a hasznos, az számodra azért,mert az utolsó válaszoló is egy cipőben volt veled, de ha értelmezed a hozzászólásokat, akkor a tartalma ugyan az amit a "nem hasznos" választ adó emberkék írtak! De üsse kő, legyen neked is karácsony, igazad van! Minden esetre csak sajnálni lehet, h ilyen helyzetben vagy és nem kellene fölényben érezni magad, mert nincs mire fel...
2013. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad ezzel a gondolattal kérdező, ha akarod, de attól még ugyanúgy kicseszel magaddal. És igen, az összes válasznak ugyanaz volt a tartalma.
2013. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!