Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám túltenni magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy több mint 3 éves párkapcsolatom, aminek sajnos már vége(első párkapcsolatom volt)

Nagyon szeretem még mindig őt, de nem működött a dolog sajnos. Két különböző ember vagyunk és nem sikerült az alkalmazkodás egymás felé. Főként én vagyok olyan aki igényli a sok törődést, már szinte a nyakára nőttem és mindenért veszekedtem vele amiért nem éppen velem foglalkozik. Mondta hogy még ő is szeret, de már nem működne ez a kapcsolat, mert különbözünk és ennyi idő alatt sem tudtunk változtatni ezen. Sok mindenen átmentünk, szakítások, költözés..de mindig újra egymásra találtunk. Most már arra sincs esély hogy összefussunk, mert nagyon messzire költözött a családjával. Szeretném ha boldog lenne és ezért jobb ha nem is beszélünk többet, hogy túl tudjunk lépni mind a ketten...de egyszerűen nem megy..Volt valaki hasonló helyzetben? Köszönöm előre is a válaszokat!

21/L


2013. dec. 22. 15:36
 1/1 Grim13 ***** válasza:

Nem te vagy az első, utolsó aki ilyen problémával kell megbirkózzon, az idő segít meg a csoki a filmek szerint. Az idő szerintem is segít de mivel férfi vagyok én a sörre esküszöm! Egy szakítás után nagyon kevesen "beszélnek még" egymással általában kihűl a dolog és mint a depressziónak ennek is megvannak a szakaszai amikor még égeti az ember lelkét és amikor már utálja azt akit szeretett stb. Én sajnos túl racionális ember vagyok ezért úgy is túl tudom tenni magam dolgokon hogy számolok, ha nem tudtatok alkalmazkodni nem volt értelme a dolognak, attól hogy egymáshoz nőttetek még nem lettetek volna egy egészséges párkapcsolatban ez pedig csak el mérgesítette volna a dolgot szóval jobb hogy külön váltatok így mintha haraggal tettétek volna.


Még a végére annyit (és ne haragudj amiért ezt leírom nem szeretnél megbántani csak segíteni szeretnék) volt párom akivel hasonló módon szakítottunk mint ti és mikor ö azt mondta hogy még szeret, nem volt szívem azt mondani hogy én már öt nem, pedig jobb lett volna mert így nem értettük hogy miért szakítottunk ha szeretjük egymást?! Nem lett volna szabad "szeretlekkel" elválni...

2013. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!