Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen már foggalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már foggalmam sincs mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos..van egy fiú aki tetszik el is mondtam neki..elkezdtünk beszélgetni camoztunk is meg tiszta kedves volt. Egyik napról másikra nem írt meg semmi..el sem mondta hogy nem kellek neki mástól kellett megtudnom. Tegnap megtudtam hogy látott bennem valamit de túl dedósan viselkedtem a többiekkel a folyosón(amit nem értek mert soha nem csinálok semmi olyat csak beszélgetünk meg sétálunk) és ezért nemet mondott. És ha nem kellek neki miért bámul folyamatosan? azt mondták a barátnőim hogy nagyon aranyosa rámnézett és mosolygott. Mit tegyek?Ja és még valami Jöttem le a lépcsőn..meglátott és rögtön magához húzta a lányt a folyosón akivel beszélgetett. Mit csináljak?
2013. dec. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2013. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhhhh de nem megy :((
2013. dec. 22. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj tovább: egyszer úgyis felőröl belülről és kiégsz és akkor már nem tudsz vele többet törődni.
2013. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj, és keress egy másikat!
2013. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!