Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve vagyunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk a párommal együtt, de 3 hónapja beleszerettem valaki másba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy szeretem-e még a páromat. Kötődöm hozzá, és szeretem is, de nem úgy, mint rég. És jött valaki, aki teljesen levett a lábamról, egymásba szerettünk. Tudom, most mondjátok majd, hogy rib.anc vagyok. Nem tudom kit válasszak:( Párommal együtt élünk, sok mindenen mentünk keresztül, és nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés, egyszerűen képtelen vagyok dönteni.
2013. dec. 22. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el a párod.
2013. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el, akibe most szerelmes vagy, azzal is el jutnál majd arra a szintre,h már nem azt érzed. 5 év nem kevés idö, megszokjátok egymást. Sztem a mostani kapcsolatodat próbáld meg fellenditeni, ha még fontos neked a párod, és szereted valamennyire.
2013. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Rinyálj még magadban fél évet, bánts meg mindenkit, aztán hagyd el a régit az újért (feltéve, hogy az új vár rád addig). Kb. ezt fogod tenni... De amúgy hagyd el most a párod, de aztán majd lehet visszasírod magad, mikor az a láng is kihűlt.... De szerintem mindenképp menni kell tovább.
2013. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért menjen tovább ha az a láng is ugyanígy kihűl egyszer? Majd még 80 évesen is valtogat? Egyszer valaki mellett meg kell állni ezt te érzed hogy a párod az az ember akivel el tudnád képzeni az életed és nem jön jobb vagy nem ő a leglegleg és próbálsz mást. Én maradnék már csak elvből is.
2013. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sokszor azért érzi szerelemnek valaki a fellángolást egy hosszú kapcsolatban, mert a kapcsolat elején lévő újdonságra, tűzre és izgalomra emlékezteti. de ettől még nagyon sokszor ez nem szerelem. hány olyan kérdés van itt is, hogy valaki egy hosszabb kapcsolatnak vetett véget egy hirtelen fellángolás miatt, és azon kesereg, hogy pár hét/hónap alatt rájött, hogy a régit szereti, és hogyan szerezze vissza...
2013. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak helyzetek, amikor akárhogyan döntesz, mindenképpen megbánod. Én hiszek a párkapcsolatban, de még jobban hiszek abban, hogy ha múlik a szerelem, lépni kell. Van kapcsolat, ami megéri a napi szinten való oadaadást, ápolást, és van, ami nem ér egy esti misét.

Rengetegen vannak, akik félreértelmezett tisztesség, vagy hűség címén belekényelmesednek egy langymeleg, semmitérő együttélésbe, és vannak, akik tovább mernek lépni, mert nem érik be félmegoldásokkal. Előbbiek soha nem lesznek boldogok, (ők azok, akik előszeretettel r.bancoznak le másokat) utóbbiak többet szenvednek, de megvan az esélyük a boldogságra is. Hogy ki mennyit mer feltenni magából az élet nevű játékban, mindenki maga dönti el.

2013. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy és van még időd mással boldognak lenni, akkor lépj ki az 5 éves kapcsolatból.ENNYI.
2013. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Babuci222 ***** válasza:
100%
Az érzelmi fellángolás, a "tűz"még nem szerelem, az csak múló lelkesedés. Az igazi szerelem nem múlik el soha, az vállalja az időszakos nehézségeket, csak a hamu melegét is eltűri és próbálja feléleszteni a tűzet, de nem megfutamodni, ha már a tűz takarék lángra állt be. Egyetlen szerelem sem lángol életünk végéig senkinél, mégis nem minden pár válik el, vagy hagyja el párját az első idegen férfi " mosoly" miatt. Az élet nemcsak szerelemről szól és nem is olyan romantikus egész életünkben, ahogyan 16 évesen az első csók esetén látjuk, a szerelem csak összehoz aztán lassan visszahúzódik és átadja helyét a fontosabb dolgoknak. A család a gyermekek, az összhang, a nevelés,a társadalmi és anyagi előrehaladás, gyermekink útra bocsátása stb . Sajnos manapság mind több a felelőtlen , elsietett együttélés, házasság,az "örök" szerelemnek hitt szexkapcsolat, amelybe hamar beleüt a mennykő, aztán jön a csalódás, a csalás, az elválás. De ki biztosít arról, hogy a változtatás jobb szituációt eredményez?? Aki hamar beleugrik egy ismeretlen mély vízbe,annál nagy a reális lehetőség, hogy vízbe fulladással végzi.
2014. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Én is így voltam, beleszerettem másba, s meg is mondtam akkori páromnak, erre nem akart velem szakítani, s én sajnálatból maradtam vele még 4 hónapot, 4 hónapig voltam úgy vele, h mást szerettem, addig csak küszködtem az érzéseimmel, de mertem lépni, aztán én szakítottam vele, s most azóta is azzal a férfival vagyok már több mint 1 éve, akibe akkor beleszerettem, s boldog vagyok! Merj lépni, merj változtatni!


30/N

2016. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!