Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit éreztek csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztek csók közben? Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Igazából még nem csókolóztam, és félek, hogy elrontom vagy valami ilyesmi. Sokan azt mondják, hogy jön magától, de azért még is csak jó tudni :)

2013. dec. 22. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ne legyen nyáltúltengésed és ne akard megerőszakolni a manduláját a nyelveddel.
2013. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt ki hagytam h normális értelmes emberek válaszát szeretném :)
2013. dec. 22. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most a lelkembe tiportál. Én tök rendes választ akartam írni! Basszus, ne már. D:
2013. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ezt nem ráf értettem :)
2013. dec. 22. 17:22
 5/8 A kérdező kommentje:
rád*
2013. dec. 22. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit érzek, nyilván sokban függ attól, hogy kivel csókolózok és hogy csókol a másik fél. Egyébként leírhatatlan érzés, ha olyan emberrel csókolózol, aki tényleg fontos számodra és vonzódtok egymáshoz.


Valóban jön magától. Én is tartottam tőle, de ez butaság. Csak add át magad az érzésnek, hidd el, jó lesz. :)

Ne legyen túl nyálas, mert az nem jó, és nyelves csóknál ne akard túl gyorsan mozgatni a nyelved, mert az is kiábrándító lehet. Próbálj összehangolódni a partnerrel, ha ez sikerül, fantasztikus érzés lesz csókolózni. Én egy fiúval éltem át ilyet, de még ha visszagondolok rá, akkor is beleborzongok, annyira jó volt.

2013. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. dec. 22. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
jót.
2013. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!