Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teherbe esett, hagyjam az abortusz témát az ünnepek utánra?

Figyelt kérdés

Vagyis hát őszintén nem tudom mi legyen.Látszik,hogy boldog és nem akarom bántani.

Csak az a helyzet,hogy fiatalok vagyunk.Én nem is ebben az országban terveztem a jövőt.Nem azzal van bajom,hogy támogatni kell.Csak,hogy fiatalok vagyunk.Nem tudom mit hoz a jövő,hogy együtt maradunk.Vagy valamelyikünk nem élt még eleget.

Van amikor ránézek,és azt gondolom.Ó igen terhes a gyerekemmel.De egyik pillanatban meg menekülnék.Nagyon messzire.

Ezt az ünnepek után kéne megbeszélni?

23F-21N


2013. dec. 22. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

nézd,ha megakarja tartani akkor ez háború lesz

igen az ünnepek után jobb lenne az a pár nap nem számít

de gondold át biztos ezt akarod????????????

2013. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezt már neked rég át kellett volna gondolnod. De ti dolgotok, most én mint vadidegen mit szóljak bele, úgy beszélitek meg, ahogy akarjátok.
2013. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Első, ezen már nincs mit átgondolni, eddig kellett volna. Innentől a nő dolga, hiszen az ő testébe nyúlnak bele az orvosok, ha belenyúlnak, ebbe más ne dumáljon bele könnyelműen.

Különben is, abortusz-ellenesség az igazi, mert az egyben felelőtlenség-ellenesség is. Eddig kellett volna okosnak lenni és gondolkodni.

2013. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az ő teste.Az én pénzem és a mi jövőnk....

3 napja tudom.Mondjuk a kezdeti sokk már kezd elmúlni

2013. dec. 22. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hát sajnos ez mindvégig benne volt a pakliba, hisz a védekezés nem gyerekjáték...


A témát hagyd.Beszéljétek meg a szülőkkel szerintem.Egyébként ha a pénzen aggódsz, akkor 10 év múlva sem biztos, hogy jobb lesz a helyzet.A párod fiatal, tanulhat még később is, dolgozni meg vakulásig fog mindenki, mert mi az a generáció vagyunk, akiknek már nem lesz nyugdíja sem.

2013. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

igen, a nőbe nyúlnak bele az orvosok, nagyrészt az ő döntése, de utána a férfi zsebébe nyúlnak bele jó mélyen gyerektartásért. egy olyan gyerekért, akinek a létébe a férfinek 0 beleszólása volt, ami szintén nem fair.


szerintem mindenképp az ünnepek után beszéld meg vele, ne rontsd el a karácsonyt. de utána feltétlen mondd el az aggodalmaid, mert úgy ne legyen gyereketek, hogy minden porcikád tiltakozik ellene. sok nő azt hiszi, hogy a pasi nem akar gyereket, de majd ha meglátja, megszereti. hát nem, a pasi egy darabig a nővel marad kötelességből, bűntudatból, aztán pár év múlva lelép, és a gyerek kb 3-4 éves korától csonka családban nő föl. lesz egy csomó új apucija anyu részéről, apunak meg majd 10 év múlva lesz felesége, akitől úgy lesz gyereke, hogy felelős felnőttek és akarták a gyereket. az első gyerek meg úgy érzi majd, hogy tök felesleges, és apunak új családja van, ahova ő nem illik bele. persze vannak kivételek, csak én még nem láttam erre példát.

2013. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem az ilyen embereket. Én alapból csak olyannal jönnék össze, akivel biztosan érzem, hogy eltudom vele képzelni hosszútávon. Nem pedig, az, hogy "hát lehet, hogy egyszer vége lesz" kapcsolat...Vagy "lehet nem éltem ki magam"...


Végig kamuzod az egész Karácsonyt, ami pont a család ünnepe. Te tudod... Ne azt hozd fel, hogy abortuszt akarsz, hanem azt mondd neki, hogy bizonytalan vagy.

2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én dolgozok,ő meg az egyetemet kezdené ha jól sikerül az érettségije.De az halasztva lesz mert terhes.Sokáig nem fog dolgozni.Ez valahol kiakaszt.

Nekem nem élnek a szüleim.Egy távoli rokonom él Amerikában.Hozzá mennék ki.Csak ez a baba téma.Nem is gondoltam arra,hogy vele élem le az életem.Dúl a szerelem majdnem 2 éve és annyi.Nem gondoltam ennyire a jövőre.

2013. dec. 22. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát felnőttek vagytok...ha csak el vagy valakivel és nem tervezel,akkor védekezni kell...
2013. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Védekeztünk.Csak hát ezek szerint nem eléggé.Tabletta szünete volt és akkor elméletileg volt még védettsége.De hát ez van.
2013. dec. 22. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!