Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van vele úgy hogy a 2013-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van vele úgy hogy a 2013-as év eleje, fantasztikus volt párkapcsolatban, és a vége pedig csalódás?

Figyelt kérdés
Szakittás, vagy egyéb tapasztalat ?!?
2013. dec. 22. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
volt itt minden
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
jelen :) dettó így vagyok vele :/ 19/F :(
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagy pofára esés volt az év végén :/
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az egész sz*r volt minden téren,de főleg párkapcsolatok terén.
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az elején bíztam benne hogy jó lesz, hogy ő végleges lesz, a végére pedig szakítottunk.. Ez van, majd jövőre jó lesz :)
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nekem már a tavalyi évemből, jött át év elejére a csodálatosság stb , de már nyár óta nagyon rossz, sőt most olyan szint van hogy olyan csalódott vagyok, hogy már azon gondolkodok, hogy jussak komába vagy amnéziába..
2013. dec. 22. 21:02
 7/17 anonim ***** válasza:

5 év után dobva lettem, nagyjából az év felénél, pedig az év elején még minden okénak látszott. Azóta sincs senkim, mert nem vagyok 2 méter, milliomos, és nem hasonlítok Ronaldora :)


27/F

2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Számból vetted ki a szót.....

És a közvetlen ismerőseim, barátaim körében végig söpört ez a csalódás sorozat.

De az a helyzet, hogy úgy fogom fel, hogy akiket nem kell, hogy tovább vigyünk az új évre , azok lepucolódnak rólunk, és én már hálát adtam az égnek, hogy inkább most , mint később!


27N

2013. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem minden szempontból az egyik legfelejthetőbb, ha nem a leges legfelejthetőbb évem volt ez. Nem vagyok számmisztikus, de lehet, hogy a 13-as szám...:D Ha értékelném, 10/1-2.
2013. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ugyanez. januártól júniusig hihetetlen jó volt, aztán még elvoltunk sok szép és sok rossz élménnyel és októberben véget ért. azóta ő mással boldog én meg néha még mindig depizek...

21/L

2013. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!