Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Kezd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Kezd egy kicsit furcsa lenni nem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, egy fél éve kb. Voltunk már együtt meg minden eddig nem volt ilyen de mostanában kezd kicsit furcsa lenni. Adott egy becenevet a hát a szerszámomnak, "Mutyika". Ez még nem is olyan furcsa dolog de ha együtt vagyunk és kényeztet akkor furcsa dolgokat beszél hozzá, meg ahogy nézi néha elég bizarr, mintha nem is tudom mint egy macska az egérre úgy néz rá, mint aki játszik az áldozatával. Van hogy keményen rámarkol csak úgy hirtelen pl ha filmet nézünk. Ma focizni voltam a haverokkal kapus vagyok és hát szépet tökön találtak. Később ma találkoztam vele és mondtam hogy ha lehet ne csinálja. Néztünk ma is egy filmet szintén összebújva és hát csak rámarkolt azthittem összeszarom magam. Kezd egy kicsit túlzásokba esni és egy kicsit kezdek tartani tőle már márcsak azért is mert elég uralkodó típus és kettőnk között van magasségban 6 cm külömbség, ami őt elvileg nem zavarja. Én 20/F Ő 22/N
2013. dec. 22. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
22/N..és tököd van... shemale vagy? Vagy mi a szösz?
2013. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit hosszú lett sajnálom.
2013. dec. 22. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

szereti a farkad és kész

szexelj vala minél többet és örülj neki

2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez honnan jött első kommentelő? Olvasd el az utolsó mondatot. 2. kommentelő, igyekszem de ez lassan felemészt..
2013. dec. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!