Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Szingli vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szingli vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, hosszabb kapcsolatom sajnos még nem volt. A külsőmmel nem nagyon lehet gond (persze ezt egy lány tudja leginkább megítélni) és az emberek többségénél meg tudok nyílni. Plázacicák tuti nem rám vágynak, de én sem vágyom rájuk. Sajnos az érzelmi hátterem általában nem stabil. Én próbálok teljesíteni az egyetemen és végezni a dolgaimat, de nehéz. Szükségem lenne egy társra, szükségem lenne szeretetre, mert nem sok adatik meg nekem. Borzasztóan szeretek adni és örömet okozni. Olyan jó lenne egy kedves lánnyal közös programokat csinálni és boldognak lenni! Sajnos nem sűrűn járok el szórakozóhelyekre, főleg a távolság miatt (késő este már nem tudnék hazamenni). Tudom így aztán tényleg elég nehéz párt találni.

2013. dec. 23. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
társfüggőség, szeretetfüggőség, szeretetk***ulás
2013. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg velem is :D

mondjuk nem bánnám, ha nem egy időben történne a kettő, vagy ha mégis, akkor legalább ne egy helyen :D

ja és az se baj ha nő a partner :D

2013. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Igen, vannak ilyen kifejezések, de a szeretetre minden embernek szüksége van és én tudom magamról, méltó vagyok rá. Nem vagyok rossz ember meg ilyesmi, teszem a dolgomat és azon vagyok, hogy a családomnak is jó legyen. Még akkor is, ha ők ezt nem értékelik általában.

2013. dec. 23. 01:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki adjon majd normális választ!
2013. dec. 23. 01:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem a külsőddel van gond, valószínűleg a viselkedéseddel. Mennyire vagy határozott? Szoktál szemezni? Megszólítani lányt?

Küldenél képet magadról? Kíváncsivá tettél... :-)

2013. dec. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6

csajozz, erre nincs más megoldás és SOHA NEM IS LESZ....

2013. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!