Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek joggal várhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joggal várhat tőlem anyagi támogatást a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, ő most szorult helyzetbe került. Külön élünk egyébként. Ti támogatnátok a barátnőtöket anyagilag pár hónapig egy szó nélkül ha arról lenne szó? Nekem most volt egy nagyobb kiadásom, alapvetően ugyan jól keresek. Vonakodtam mikor ezt a kérését felvetette, ezen ki is akadt, hogy fáj neki, ha nem számíthat rám a bajban, meg azért egy társtól nem ezt várná. Nem is áll most szóba velem, azt mondta gondolkodnia kell, hogy van-e így értelme a kapcsolatunknak. Ő reagálja túl, vagy én vagyok a köcsög? Szerintetek?
2013. dec. 23. 04:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem áll veled szóba, mert nem adsz neki pénzt? Pénzsóvár...
2013. dec. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A korát és a nemét legyen szíves írja meg, aki válaszol. Csak hogy lássam, a férfiak és a nők közötti gondolkodásbeli különbséget.

Köszi

2013. dec. 23. 04:29
 3/28 anonim ***** válasza:
Szülei nincsenek...? Szerintem ez inkább az ő dolguk lenne.
2013. dec. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nincs családja. Meghaltak a szülei pár éve. Nagyszülők meg már jóval korábban.
2013. dec. 23. 04:39
 5/28 anonim ***** válasza:
44%

Próbálja meg magát eltartani . Nem élösködnék a barátomon főleg ilyeneken gondolkodni hogy ha nem támogatod nincs értelme. Te is gondold át hogy lehet csak kihasznál.

18L

2013. dec. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy próbálja magát eltartatni. 40-50 ezer forintól lenne szó 1, de inkább 2 hónapon keresztül. Abban biztos vagyok, hogy nem jutna eszébe eltartatni magát, nem az a típus. Amíg éltek a szülei minden pénzét hazaadta, úgyhogy kitartottnak nem nevezhető. Azt nem rótta fel soha, hogy nem költöttem rá vagyonokat. Meglehet, hogy kissé sóher vagyok, már ami az anyagiakat illeti. (?) Azt nem írnám le, hogy pontosan mi a gondja, mert szerintem irreleváns a kérdés szempontjából.
2013. dec. 23. 05:03
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Ez így ebben a formában amit leírtal, nem támogatás lenne hanem kihasználás.

Már eleve az hogy ő elvárná azt, hogy neked kell támogatnod minden szó nélkül, az sem valami jó..

Az ilyet adni szokták, nem pedig elvárásokhoz kötni.

Ha te nem szeretetből adod, akkor gondolkozz el azon hogy érdemes e azzal a lánnyal foglalkoznod, aki a pénz miatt el akar hagyni.

És ha pár hónap múlva meg esetleg lapátra tesz? Akkor a penzeddel mi lesz? Ha már egy ilyen dolgon meginog egy kapcsolat, persze az ő részéről, akkor mi lehet később?

Vannak sajnos, és lesznek is penzehes nők, akik alap elvárásnak tekintik, hogy finanszírozva legyen az életük.

Gondolom nem az éh halál küszöbéröl kell megmentened öt..

26 F

2013. dec. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy jött valami, ami miatt ez idő alatt csak annyi pénze lenne, amiből az albérletét éppen ki tudja fizetni, és kifújt. Ez változtat valamin? Most már kezdem amúgy úgy érezni, ahogy így gondolkodok rajta, hogy nem nagy elvárás, de az a baj, hogy nálam a pénz nagyon kényes téma.
2013. dec. 23. 05:24
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem prosti, akkor nem várhatja el hogy te pénzeld őt.

Dolgozzon másodállásal vagy valami.

Ha meg mégis perkálsz neki, akkor ha annyira hülye vagy, meg is érdemled hogy leszedjen...

Csak közben lehet 3 másik pasival is eljátssza ugyanezt szinkronban.

Nem is értem hogy tudsz ezen gondolkodni...

2013. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem várnék el támogatást férfitől, sőt, el se fogadnám. Max ha olyan kiadás lenne, amit mindenképp ki kell fizetni, és nem kapnék rá részletfizetést, és senkihez sem fordulhatnék, akkor is csak kölcsönt fogadnék el. 40/N
2013. dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!