Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a csajom nagyon rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
Olyan göncöket képes felvenni néha, hogy csak nézek néha. Ha meg megmondom neki, hogy az úgy ahogy van sz*r, akkor meg megsértődik és sír. Most komolyan öltöztessem mint egy kisgyereket?
2013. dec. 23. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem tetszik ahogy öltözködik, ne legyél vele. Ha vele vagy, fogadd el olyannak, amilyen.
2013. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
És az elsőnél a pont.
2013. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jó, idáig már eljutottam én is. Nincs harmadik (negyedik) opció?
2013. dec. 23. 08:49
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél ha beleszólnának az életedbe és meg akarnának változtatni?
2013. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

" Jó, idáig már eljutottam én is. Nincs harmadik (negyedik) opció? " - De , van : mondjuk ne legyél olyan bunkó és primitív megnyilvánulású, amilyen most vagy.

Úgy, ahogyan egy nő elmondhatja egy férfinak, ha javaslatai vannak az öltözködésére nézve, úgy egy férfi is tudathatja a nőjével, ha valamit változtatna rajta, de nem ilyen stílusban, ahogyan azt te tetted. Gondolom neked sem tetszene, ha a barátnőd úgy viszonyulva hozzád, hogy " Már megint ezeket a gagyi holmikat kaptad magadra, Géza ?! Hát te úgy nézel ki, mint egy rakás sz*r. " - Nem , akármilyen ízléstelenül is nézne ki valaki, ezt így nem illik.

2013. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem ilyen stílusban mondom meg neki, bár valóban ez a véleményem. Szerintem ha valakinek van valami hiányossága, akkor azon próbál változtatni.
2013. dec. 23. 08:57
 7/25 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek számit ez hiányosságnak (csak neked v a bnödnek is, mert nem mindegy).
2013. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ha valakinek valamilyen hiányossága van, akkor azon javítani próbál, ugyanakkor távolról sem neveznék egy alkalmanként rosszul összeválogatott ruházatot " hiányosságnak ". Milyen hiányosság is volna ? Szellemi ? Érzelmi ? Inkább örülj neki, hogy ez a legnagyobb problémátok.


A megoldásra nézve továbbra is azt javaslom, hogy próbálj rá kevésbé konkrétan és egyenesen hatni. Ne azt kritizáld mondjuk, ami épp rajta van, hanem mondjuk vidd el egy üzletbe és nézegessetek együtt ruhákat, ott pedig tegyél célzásokat arra, hogy " nincs-e kedved felpróbálni ezt vagy azt a ruhát ( amelyik neked tetszene rajta persze ) ? " és máris nem fogja olyan tolakodónak és durvának érezni a szándékodat.


Némi taktikai érzék fejlesztése nők terén nem ártana.

2013. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát szerintem minimális önkritika mellett ennek egyértelműnek kell lennie. Itt nem arról van szó, hogy mondjuk rocker és fekete cuccokban jár, és ez nem tetszik nekem. Hanem arról, hogy gyakorlatilag egymáshoz nagyon nem passzoló ruhákat is képes hordani együtt. És viszonylag gyakran.


Tegnap is jött haza, vett egy kabátot magának, ami szintén olyan, hogy semmijéhez nem passzol. Mondjuk egyébként is valami ocsmány. Mikor megmondtam, hogy nekem ez nagyon nem tetszik, akkor elsírta magát. Most hazudnom kellett volna?

2013. dec. 23. 09:05
 10/25 anonim ***** válasza:
Neked nem m1 mit vesz fel? Ő hordja nem te, az Ő dolga, neki tetszik, fogadd el, ennyi.
2013. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!